Resultaten |
U11M (0) |
U11V (0) |
U13M (0) |
U13V (0) |
U9M (0) |
U11V -Poule01 (4) |
1. | Mona PALMAERTS | JC ONI PUURS |
2. | Kyana DE WAARD | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Nyssa DE NOOIJER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Jayda SOUSSI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11V -Poule02 (5) |
U11V -Poule03 (4) |
1. | Emma DE VOEGHT | JC ONI PUURS |
2. | Jaylinn SCHIPPER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Kaley HARTENSVELD | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Nina WIRTZ | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
U11V -Poule04 (4) |
1. | Jennaley JUBITHANA | JCR JUDO (NED) |
2. | Kato RAAIJMAKERS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Aise ERDOGAN | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Elize VAN LOOY | JC ARENDONK |
U11V -Poule05 (4) |
1. | Isabeau SIP | JCR JUDO (NED) |
2. | Lisa BENINI | KJC KDK SCHOTEN |
3. | Sanne SMOL | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Silke VOS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11V -Poule06 (4) |
1. | Eleah MENDES BARBOSA | JCR JUDO (NED) |
2. | Kamila SARAKAJEVA | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Amber SCHIPPER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Lene IELEGEMS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11V -Poule07 (4) |
1. | Paige VAN ZEELE | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Sarah EL KADI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Jana TOL | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Alyssa VAN LOOY | JC ARENDONK |
U11V -Poule08 (5) |
U11M -Poule01 (4) |
1. | Emre BAYGUNES | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Mauro CAUDRON | JC ONI PUURS |
3. | Lowie VAN RYN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Fayzah EL OUARDI | JUDOGOES (NED) |
U11M -Poule02 (4) |
1. | Finn DE VETTER | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Alexandr MANSHYLIN | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Abderrahman EL HAJOUTI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Simão ALVES DA SILVA | JC BUJIN WILRIJK |
U11M -Poule03 (4) |
1. | Sid VAN TILBORGH | ANTWERPEN UNITED JUDO |
2. | Max HOFSTRA | JV ANTON GEESINK (NED) |
3. | Nils OPENEER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Leonel WENSELAERS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11M -Poule04 (4) |
1. | Guardiano DE GRAAF | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Julian Marley PIRES LOPES | JCR JUDO (NED) |
3. | Ruben VERGUCHT | JITSU-KWAI HAMME |
4. | Brent LAUWERS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11M -Poule05 (4) |
1. | Jesse VAN OPSTAL | SPORTSCHOOL SHINTAI (NED) |
2. | Jake MAN | JCR JUDO (NED) |
3. | Cas BOSMANS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Rube VAN DROMME | JC ONI PUURS |
U11M -Poule06 (4) |
1. | Davy VAN HATTEM | JV ANTON GEESINK (NED) |
2. | Matse YSERBYT | JC ONI PUURS |
3. | Cesar BRASZ | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Noah EL BARGHOUTI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11M -Poule07 (4) |
1. | Scott SEGERS | JS GERAARDSBERGEN |
2. | Thor DE CRAEMER | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Mats BAETENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
4. | Andres DE NÈVE | JC ARENDONK |
U11M -Poule08 (4) |
1. | Lars PALS | SPORTSCHOOL MUILWIJK (NED) |
2. | Wout VAN STEENBERGEN | JC ARENDONK |
3. | David HAGENDOORN | JCR JUDO (NED) |
4. | Enzo VERHULST | KJC KDK SCHOTEN |
U11M -Poule09 (4) |
1. | Yitse DE COCK | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Bruno VERSTEEG | JCR JUDO (NED) |
3. | Finn DE CLERCK | JC ONI PUURS |
4. | Sam VAN WINGEN | JUDOGOES (NED) |
U11M -Poule10 (4) |
1. | Siebe HEIRWEGH | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Vedad SIROVICA | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Erik ASATRYAN | JC BONHEIDEN |
4. | Tomas MARCHAND | JC OLEN |
U11M -Poule11 (4) |
1. | Bradley VAN HOVE | JC BONHEIDEN |
2. | Lex DE MEULDER | JC ONI PUURS |
3. | Jayden DE SOUSA OLIVEIRA | KJC KDK SCHOTEN |
4. | Luca VONK | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
U11M -Poule12 (4) |
1. | Lior VAN NUFFEL | ANTWERPEN UNITED JUDO |
2. | Liam SIMONS | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Siem FLEDDERUS | JCR JUDO (NED) |
4. | Neal VAN OS | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
U11M -Poule13 (4) |
1. | Erdem COLAK | KJC KDK SCHOTEN |
2. | Milan AKKERMANS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Jayren VAN RANDWIJK | JCR JUDO (NED) |
4. | Flynn DE SADELEIR | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11M -Poule14 (4) |
1. | Liams UNA ARMANDO | JS KORTRIJK |
2. | Thibo VAN ROMPAEY | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Morris DE KAM | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Zeno KAVADIAS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11M -Poule15 (4) |
1. | Samuel VAN HARTINGSVELDT | JUDOGOES (NED) |
2. | Laurens HOREMANS | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Glen SETERS | MAHOROKAN TJI (NED) |
4. | Stijn VAN RANDWIJK | SPORTSCHOOL MUILWIJK (NED) |
U11M -Poule16 (4) |
1. | Nolan KINT | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Estevan VINCK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Walide BABAS | JC ONI PUURS |
4. | Dawoud OZAYO | JC BUJIN WILRIJK |
U11M -Poule17 (4) |
1. | Sebastian Nicolas STANCIU | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Flor POTTERS | JC ARENDONK |
3. | Ferre DE RIJCKE | JC ONI PUURS |
4. | Aedin BAYAZIT | JC HIRANO BRECHT |
U11M -Poule18 (4) |
1. | Mats FORTON | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Leon CANDRIES | JC FUDOSHIN ZOERSEL |
3. | Yelte KEYZERS | JITSU-KWAI HAMME |
4. | Vincent KRUIJER | DE BEM DE LA CROES (NED) |
U11M -Poule19 (3) |
U11M -Poule20 (3) |
U11M -Poule21 (2) |
1. | Giovanni ZAKARJAN RODERIQUES | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Cas JANSEN | MAHOROKAN TJI (NED) |
U13V -Poule01 (5) |
U13V -Poule02 (5) |
U13V -Poule03 (4) |
1. | Jade PALMAERTS | JC ONI PUURS |
2. | Maeve DAM | MAHOROKAN TJI (NED) |
3. | Fileine VAN GIEZEN | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Floor VAN DEN MEERENDONK | JC SAMURAI EINDHOUT |
U13V -Poule04 (4) |
1. | Tess RENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Amelie HINDRIKS | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Ania SOUZA VAZQUEZ | JCR JUDO (NED) |
4. | Veltman EMILY | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) |
U13V -Poule05 (4) |
1. | Jitse RAAIJMAKERS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Feline VAN DER VLIET | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Elise ASPESLAGH | JC DE BRES |
4. | Jolien DE MAN | JITSU-KWAI HAMME |
U13V -Poule06 (4) |
1. | Lore MEYNTJENS | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Ariël TATTJE | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Olivia DUCAR | JC HIRANO BRECHT |
4. | Jana VOS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13V -Poule07 (3) |
U13M -Poule01 (4) |
1. | Iben POELS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Vince BORGERS | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Wiebe EIJGELSHEIM | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
4. | Louis-Corneel MAMPAEY | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule02 (4) |
1. | Joey GESTEL | MAHOROKAN TJI (NED) |
2. | Louis MOONEN | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Lorian VAN HOVE | JUDOGOES (NED) |
4. | Roel MAETENS | JC ONI PUURS |
U13M -Poule03 (4) |
1. | Mohammad Omar MOHIUDDIN | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Yi Leung Brandon LAW | JCR JUDO (NED) |
3. | Sam DE HAES | JC ONI PUURS |
4. | Shun ZUIDGEEST | MAHOROKAN TJI (NED) |
U13M -Poule04 (4) |
1. | Helder VERSTEEG | JCR JUDO (NED) |
2. | Arne TAEIJMANS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Jin ZUIDGEEST | MAHOROKAN TJI (NED) |
4. | Menno VAN GINNEKEN | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule05 (4) |
1. | Lucas VAN RYN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Kaan BABAYIGIT | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Louie DE SCHUTTER | JITSU-KWAI HAMME |
4. | Finn CALLENS | JC LOKEREN |
U13M -Poule06 (4) |
1. | Sinan WOUTERS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
2. | Briek VAN BEURDEN | JC ARENDONK |
3. | Haroun EL BARGHOUTI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Lucas HOREMANS | JITSU-KWAI HAMME |
U13M -Poule07 (4) |
1. | Muhammad MARGOSHVILI | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Bent LOONTIENS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Jacob WILLIAMS | JUDOGOES (NED) |
4. | Joren NOBELS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13M -Poule08 (4) |
1. | Sem DEN ENGELSMAN | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Seppe PATYN | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Luca LEGRAIN | JC ONI PUURS |
4. | Kevin VAN DIJCK | JC DE BRES |
U13M -Poule09 (4) |
1. | Cas VAN DEN MEERENDONK | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Stan SCHULER | MAHOROKAN TJI (NED) |
3. | Magamed Salah SARAKAJEV | JC BUJIN WILRIJK |
4. | Boaz VAN DER FEEN | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
U13M -Poule10 (4) |
1. | Kai OPENEER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Noah VAN OPSTAL | SPORTSCHOOL SHINTAI (NED) |
3. | Luka KARPISEK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Norik ASATRYAN | JC BONHEIDEN |
U13M -Poule11 (4) |
1. | Jaimy VAN DE VELDE | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Ward DE COCK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Mykyta TOLMASHEV | MAHOROKAN TJI (NED) |
4. | Ilyano VAN RANDWIJK | JCR JUDO (NED) |
U13M -Poule12 (4) |
1. | Tyler DE NOOIJER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Matin AFENNAS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Mauro PIGNET | JUDO STA (NED) |
4. | Jonas MEYVIS | JC ARENDONK |
U13M -Poule13 (4) |
1. | Jesse SCHIPPER | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Mees HARTMAN | JCR JUDO (NED) |
3. | Lex PERSOONS | JC KIIROI GEEL |
4. | Louis GOETHALS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13M -Poule14 (4) |
1. | Vitya FINKELMANIS | JS KORTRIJK |
2. | Louis CAERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Sen METTEPENNINGEN | JITSU-KWAI HAMME |
4. | Ahmed ERDOGAN | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
U13M -Poule15 (4) |
1. | Xander BAUWENS | JC FUDOSHIN ZOERSEL |
2. | Maurits RAMAN | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Vincent VAN DER JAGT | JCR JUDO (NED) |
4. | Vic TAEKELS | JC ONI PUURS |
U13M -Poule16 (4) |
1. | Tijn BROUWER | MAHOROKAN TJI (NED) |
2. | Laurens BOONMAN | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Fynn DAEMS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
4. | Ferre WILLEKENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U13M -Poule17 (4) |
1. | Maxim BORODIY | JC NINOVE |
2. | Melle WIBBENS | MAHOROKAN TJI (NED) |
3. | Felix VAN GYSEL | JC BONHEIDEN |
4. | Kian TASHAKOOR | JCR JUDO (NED) |
U13M -Poule18 (4) |
1. | Medin SIROVICA | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Owen JANSEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Sepanta RASTAKHIZ | JITSU-KWAI HAMME |
4. | Dylan MERTENS | JC HIRANO KASTERLEE |
U13M -Poule19 (4) |
1. | Cas MAES | JC OLEN |
2. | Brecht LENAERTS | JUDO STA (NED) |
3. | Matthias Andy ENEA | JC BUJIN WILRIJK |
4. | Sam SMETS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13M -Poule20 (3) |
U13M -Poule21 (2) |
1. | Finn VAN DUYSEN | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Matthias Andy ENEA | JC BUJIN WILRIJK |
U9M -Poule01 (4) |
1. | Tobias COMMEE | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
2. | Noah MACOVEI | JC ONI PUURS |
3. | Lyon ISMAIL | JUDO STA (NED) |
4. | Emile MOONEN | JUDO STA (NED) |
U9M -Poule02 (3) |
U9M -Poule03 (3) |
U9M -Poule04 (4) |
1. | Iyad EL KOR | JC ONI PUURS |
2. | Ebe DE COCK | JITSU-KWAI HAMME |
3. | Nolan SEGERS | JS GERAARDSBERGEN |
4. | Yassine BOUKHLAL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U9M -Poule05 (4) |
U9M -Poule06 (4) |
U9M -Poule07 (4) |
U9M -Poule08 (3) |
U9V -Poule01 (3) |
U9V -Poule02 (4) |
U9V -Poule03 (4) |
U9V -Poule04 (2) |