Antwerp Open 4 Kids 25 februari 2024 Stabroek
Resultaten U18/+18
Resultaten
Judokas
Volgende gevechten
Coach
Categorieën
U11M
U11V
U13M
U13V
U9M
U11V -Poule01
U11V -Poule02
U11V -Poule03
U11V -Poule04
U11V -Poule05
U11V -Poule06
U11V -Poule07
U11V -Poule08
U11M -Poule01
U11M -Poule02
U11M -Poule03
U11M -Poule04
U11M -Poule05
U11M -Poule06
U11M -Poule07
U11M -Poule08
U11M -Poule09
U11M -Poule10
U11M -Poule11
U11M -Poule12
U11M -Poule13
U11M -Poule14
U11M -Poule15
U11M -Poule16
U11M -Poule17
U11M -Poule18
U11M -Poule19
U11M -Poule20
U11M -Poule21
U13V -Poule01
U13V -Poule02
U13V -Poule03
U13V -Poule04
U13V -Poule05
U13V -Poule06
U13V -Poule07
U13M -Poule01
U13M -Poule02
U13M -Poule03
U13M -Poule04
U13M -Poule05
U13M -Poule06
U13M -Poule07
U13M -Poule08
U13M -Poule09
U13M -Poule10
U13M -Poule11
U13M -Poule12
U13M -Poule13
U13M -Poule14
U13M -Poule15
U13M -Poule16
U13M -Poule17
U13M -Poule18
U13M -Poule19
U13M -Poule20
U13M -Poule21
U9M -Poule01
U9M -Poule02
U9M -Poule03
U9M -Poule04
U9M -Poule05
U9M -Poule06
U9M -Poule07
U9M -Poule08
U9V -Poule01
U9V -Poule02
U9V -Poule03
U9V -Poule04
Judokas
Naam
Graad
Vereniging
Categorie
Matin AFENNAS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule12
Milan AKKERMANS
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U11M -Poule13
Lizzy ALMA
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule01
Simão ALVES DA SILVA
4e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule02
Hamza ANIL
6e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule20
Erik ASATRYAN
4e Kyu
JC BONHEIDEN
U11M -Poule10
Norik ASATRYAN
4e Kyu
JC BONHEIDEN
U13M -Poule10
Elise ASPESLAGH
3e Kyu
JC DE BRES
U13V -Poule05
Walide BABAS
5e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule16
Kaan BABAYIGIT
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U13M -Poule05
Selin BABAYIGIT
4e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U9V -Poule01
Mats BAETENS
5e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U11M -Poule07
Xander BAUWENS
3e Kyu
JC FUDOSHIN ZOERSEL
U13M -Poule15
Aedin BAYAZIT
5e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U11M -Poule17
Emre BAYGUNES
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule01
Lisa BENINI
4e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U11V -Poule05
Sophie BIJNEN
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13V -Poule02
Aimee BINNERTS
6e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U9V -Poule02
Laurens BOONMAN
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule16
Vince BORGERS
5e Kyu
JC HIRANO KASTERLEE
U13M -Poule01
Maliah BORGES DIAS
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11V -Poule08
Maxim BORODIY
2e Kyu
JC NINOVE
U13M -Poule17
Vadim BORODIY
4e Kyu
JC NINOVE
U9M -Poule07
Cas BOSMANS
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule05
Yassine BOUKHLAL
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U9M -Poule04
Cesar BRASZ
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule06
Tijn BROUWER
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule16
Siebe BRUYNDONCKX
5e Kyu
JC ONI PUURS
U9M -Poule02
Louis CAERS
3e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule14
Finn CALLENS
4e Kyu
JC LOKEREN
U13M -Poule05
Leon CANDRIES
4e Kyu
JC FUDOSHIN ZOERSEL
U11M -Poule18
Mauro CAUDRON
5e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule01
Erdem COLAK
4e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U11M -Poule13
Julian COMMEE
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule19
Tobias COMMEE
6e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U9M -Poule01
Gilles CORNELISSEN
4e Kyu
JUDO STA (NED)
U9M -Poule06
Faith CUYT
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9V -Poule02
Jorn D'HOOGE
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9M -Poule07
Fynn DAEMS
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U13M -Poule16
Maeve DAM
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13V -Poule03
Raphaella DDUMBA
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule08
Finn DE CLERCK
4e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule09
Trix DE CLERCK
6e Kyu
JC ONI PUURS
U9V -Poule01
Ebe DE COCK
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9M -Poule04
Ward DE COCK
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule11
Yitse DE COCK
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule09
Thor DE CRAEMER
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule07
Lentel DE DECKER
3e Kyu
JC ONI PUURS
U13V -Poule01
Guardiano DE GRAAF
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule04
Sam DE HAES
3e Kyu
JC ONI PUURS
U13M -Poule03
Morris DE KAM
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule14
Lukas DE KENINCK
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U9M -Poule05
Jolien DE MAN
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13V -Poule05
Lex DE MEULDER
4e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule11
Nyssa DE NOOIJER
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule01
Tyler DE NOOIJER
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule12
Andres DE NÈVE
5e Kyu
JC ARENDONK
U11M -Poule07
Ferre DE RIJCKE
5e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule17
Flynn DE SADELEIR
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule13
Louie DE SCHUTTER
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule05
Jayden DE SOUSA OLIVEIRA
4e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U11M -Poule11
Finn DE VETTER
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule02
Emma DE VOEGHT
4e Kyu
JC ONI PUURS
U11V -Poule03
Cato DE VRIES
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13V -Poule01
Jet DE VRIES
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13V
Indy DE WAARD
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule02
Kyana DE WAARD
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule01
Mathieu DECKERS
5e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U9M -Poule06
Anouk DEN ENGELSMAN
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule02
Sem DEN ENGELSMAN
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule08
Vince DONCKERS
5e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U9M -Poule05
Jack DRIEGHE
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9M -Poule02
Olivia DUCAR
4e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U13V -Poule06
Wiebe EIJGELSHEIM
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule01
Haroun EL BARGHOUTI
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule06
Noah EL BARGHOUTI
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule06
Abderrahman EL HAJOUTI
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule02
Sarah EL KADI
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11V -Poule07
Zakaria EL KADI
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M
Iyad EL KOR
5e Kyu
JC ONI PUURS
U9M -Poule04
Layal EL KOR
6e Kyu
JC ONI PUURS
U9V -Poule01
Aicga EL OUARDI
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U13V -Poule07
Fayzah EL OUARDI
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U11M -Poule01
Fayzah EL OUARDI
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U11V -Poule02
Veltman EMILY
4e Kyu
ORIGIN JUDO ACADEMY (NED)
U13V -Poule04
Matthias Andy ENEA
3e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M -Poule19
Matthias Andy ENEA
3e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M -Poule21
Dimas ENGELEN
3e Kyu
JC ARENDONK
U13M -Poule20
Ahmed ERDOGAN
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule14
Aise ERDOGAN
6e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule04
Vitya FINKELMANIS
4e Kyu
JS KORTRIJK
U13M -Poule14
Siem FLEDDERUS
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule12
Mats FORTON
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule18
Joey GESTEL
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule02
Diab GHAZAL
3e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M
Louis GOETHALS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule13
Catarina GORUS
4e Kyu
JC ONI PUURS
U9V -Poule03
David HAGENDOORN
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule08
Alexander HALEV
4e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule19
Noa HAMAR
5e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U11V
Kaley HARTENSVELD
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule03
Mees HARTMAN
4e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13M -Poule13
Nurimane HARTMAN
6e Kyu
JC ONI PUURS
U9V -Poule03
Siebe HEIRWEGH
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule10
Amelie HINDRIKS
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule04
Gerben HOEDEMAKERS
4e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U11M
Siebren HOEDEMAKERS
3e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U13M
Max HOFSTRA
5e Kyu
JV ANTON GEESINK (NED)
U11M -Poule03
Laurens HOREMANS
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule15
Lucas HOREMANS
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule06
Casper HOVIUS
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M
Lene IELEGEMS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11V -Poule06
Lyon ISMAIL
5e Kyu
JUDO STA (NED)
U9M -Poule01
Milad ISMAIL
5e Kyu
JUDO STA (NED)
U9M -Poule08
Cas JANSEN
5e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U11M -Poule21
Owen JANSEN
4e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule18
Jennaley JUBITHANA
6e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11V -Poule04
Luka KARPISEK
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule10
Furkan KAT
2e Kyu
JUDOSCHOOL TORADOSHI (NED)
U13M
Zeno KAVADIAS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule14
Yelte KEYZERS
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule18
Alex KIM
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M -Poule20
Nolan KINT
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule16
Celeste KOLMUS
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule02
Noni KOLMUS
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule02
Roann Becker KOUAME
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M
Vincent KRUIJER
5e Kyu
DE BEM DE LA CROES (NED)
U11M -Poule18
Brent LAUWERS
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule04
Yi Leung Brandon LAW
4e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13M -Poule03
Luca LEGRAIN
4e Kyu
JC ONI PUURS
U13M -Poule08
Mila LEGRAIN
5e Kyu
JC ONI PUURS
U9V -Poule04
Brandon LEHMANN
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9M -Poule06
Brecht LENAERTS
4e Kyu
JUDO STA (NED)
U13M -Poule19
Amélie LOONTIENS
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U9V -Poule02
Bent LOONTIENS
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U13M -Poule07
Noah MACOVEI
6e Kyu
JC ONI PUURS
U9M -Poule01
Cas MAES
5e Kyu
JC OLEN
U13M -Poule19
Roel MAETENS
4e Kyu
JC ONI PUURS
U13M -Poule02
Jill Yentl MALLENS
5e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U11V -Poule08
Louis-Corneel MAMPAEY
4e Kyu
JC OUD-TURNHOUT
U13M -Poule01
Marie-Lauren MAMPAEY
5e Kyu
JC OUD-TURNHOUT
U11V -Poule02
Jake MAN
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule05
David MANOUKIAN
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M
Alexandr MANSHYLIN
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U11M -Poule02
Tomas MARCHAND
4e Kyu
JC OLEN
U11M -Poule10
Muhammad MARGOSHVILI
3e Kyu
JS PARK BRASSCHAAT
U13M -Poule07
Eleah MENDES BARBOSA
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11V -Poule06
Dylan MERTENS
5e Kyu
JC HIRANO KASTERLEE
U13M -Poule18
Otise METTEPENNINGEN
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11V -Poule02
Sen METTEPENNINGEN
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule14
Lore MEYNTJENS
3e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13V -Poule06
Jonas MEYVIS
5e Kyu
JC ARENDONK
U13M -Poule12
Ralph MIKERTCHAN
4e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U13M
Hanne MOENS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13V
Mohammad Omar MOHIUDDIN
4e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M -Poule03
Emile MOONEN
5e Kyu
JUDO STA (NED)
U9M -Poule01
Jules MOONEN
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U9M -Poule03
Louis MOONEN
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U13M -Poule02
Joren NOBELS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule07
Lenn OERLEMANS
4e Kyu
JUDO STA (NED)
U9M -Poule03
Thijs OP DE BEECK
6e Kyu
JC ONI PUURS
U9M -Poule08
Kai OPENEER
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule10
Nils OPENEER
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule03
Dawoud OZAYO
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule16
Jade PALMAERTS
2e Kyu
JC ONI PUURS
U13V -Poule03
Mona PALMAERTS
4e Kyu
JC ONI PUURS
U11V -Poule01
Lars PALS
3e Kyu
SPORTSCHOOL MUILWIJK (NED)
U11M -Poule08
Liam PATTIPEILOHY
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U9M -Poule05
Seppe PATYN
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule08
Pepijn PEIJNENBURG
2e Kyu
ESSINK SPORTCENTRUM (NED)
U13M
Shaun Phenai PELEMAN
4e Kyu
JC ONI PUURS
U9M -Poule07
Alexander PERESUNKO
5e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U9M
Lex PERSOONS
4e Kyu
JC KIIROI GEEL
U13M -Poule13
Quinten PESIC
5e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U9M -Poule02
Mauro PIGNET
4e Kyu
JUDO STA (NED)
U13M -Poule12
Dylan PINAS
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule20
Julian Marley PIRES LOPES
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule04
Iben POELS
3e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule01
Flor POTTERS
5e Kyu
JC ARENDONK
U11M -Poule17
Jitse RAAIJMAKERS
3e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U13V -Poule05
Kato RAAIJMAKERS
4e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U11V -Poule04
Annabelle RAES
4e Kyu
JC KIIROI GEEL
U13V -Poule02
Maurits RAMAN
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule15
Sepanta RASTAKHIZ
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule18
Tess RENS
3e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13V -Poule04
Gustavo ROCHA PORTER
4e Kyu
JUDO STA (NED)
U11M
Magamed Salah SARAKAJEV
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U13M -Poule09
Kamila SARAKAJEVA
5e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11V -Poule06
Amber SCHIPPER
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule06
Jaylinn SCHIPPER
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule03
Jesse SCHIPPER
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule13
Destiny Love SCHMITZ
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule08
Stan SCHULER
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule09
Nolan SEGERS
6e Kyu
JS GERAARDSBERGEN
U9M -Poule04
Scott SEGERS
5e Kyu
JS GERAARDSBERGEN
U11M -Poule07
Glen SETERS
5e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U11M -Poule15
Liam SIMONS
4e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule12
Isabeau SIP
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11V -Poule05
Medin SIROVICA
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule18
Vedad SIROVICA
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule10
Sam SMETS
3e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule19
Sanne SMOL
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule05
Jayda SOUSSI
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11V -Poule01
Ania SOUZA VAZQUEZ
3e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13V -Poule04
Raf STAALDUINEN
5e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U11M -Poule19
Sebastian Nicolas STANCIU
3e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule17
Laurens STORM VAN 'S GRAVESANDE
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U9M
Arne TAEIJMANS
3e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule04
Vic TAEKELS
4e Kyu
JC ONI PUURS
U13M -Poule15
Kian TASHAKOOR
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13M -Poule17
Ariël TATTJE
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule06
Prisha THAPA
4e Kyu
JC BUJIN WILRIJK
U11V
Evi TOL
6e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U9V -Poule03
Jana TOL
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule07
Mykyta TOLMASHEV
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule11
Liams UNA ARMANDO
5e Kyu
JS KORTRIJK
U11M -Poule14
Briek VAN BEURDEN
4e Kyu
JC ARENDONK
U13M -Poule06
Lena VAN CAMPENHOUT
5e Kyu
JC ONI PUURS
U9V -Poule02
Jaimy VAN DE VELDE
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule11
Lars VAN DE WEERD
5e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U11M -Poule20
Cas VAN DEN MEERENDONK
4e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule09
Floor VAN DEN MEERENDONK
3e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13V -Poule03
Boaz VAN DER FEEN
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13M -Poule09
Vincent VAN DER JAGT
4e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13M -Poule15
Feline VAN DER VLIET
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule05
Alexander VAN DESSEL
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U9M -Poule06
Kevin VAN DIJCK
4e Kyu
JC DE BRES
U13M -Poule08
Lotte VAN DIJCK
4e Kyu
JC DE BRES
U13V -Poule02
Rube VAN DROMME
4e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule05
Finn VAN DUYSEN
3e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M -Poule21
Stella VAN ESSEN
4e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13V -Poule07
Fileine VAN GIEZEN
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule03
Menno VAN GINNEKEN
4e Kyu
JC HIRANO BRECHT
U13M -Poule04
Felix VAN GYSEL
4e Kyu
JC BONHEIDEN
U13M -Poule17
Samuel VAN HARTINGSVELDT
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U11M -Poule15
Davy VAN HATTEM
5e Kyu
JV ANTON GEESINK (NED)
U11M -Poule06
Bradley VAN HOVE
4e Kyu
JC BONHEIDEN
U11M -Poule11
Lorian VAN HOVE
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U13M -Poule02
Zoey VAN LOO
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V
Alyssa VAN LOOY
4e Kyu
JC ARENDONK
U11V -Poule07
Elize VAN LOOY
4e Kyu
JC ARENDONK
U11V -Poule04
Lior VAN NUFFEL
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U11M -Poule12
Jesse VAN OPSTAL
4e Kyu
SPORTSCHOOL SHINTAI (NED)
U11M -Poule05
Noah VAN OPSTAL
4e Kyu
SPORTSCHOOL SHINTAI (NED)
U13M -Poule10
Neal VAN OS
4e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule12
Liv VAN PELT
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U13V -Poule01
Jasper VAN PUT
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M
Ilyano VAN RANDWIJK
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13M -Poule11
Jayren VAN RANDWIJK
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule13
Stijn VAN RANDWIJK
5e Kyu
SPORTSCHOOL MUILWIJK (NED)
U11M -Poule15
Mathis VAN ROMPAEY
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9M -Poule03
Thibo VAN ROMPAEY
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule14
Lowie VAN RYN
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule01
Lucas VAN RYN
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule05
Wout VAN STEENBERGEN
3e Kyu
JC ARENDONK
U11M -Poule08
Sid VAN TILBORGH
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U11M -Poule03
Sam VAN WINGEN
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U11M -Poule09
Paige VAN ZEELE
3e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule07
Nayra VERBEKE
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9V -Poule04
Ruben VERGUCHT
5e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11M -Poule04
Enzo VERHULST
4e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U11M -Poule08
Mats VERHULST
5e Kyu
KJC KDK SCHOTEN
U9M -Poule08
Balder VERRIEST
6e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U9M -Poule05
Bruno VERSTEEG
5e Kyu
JCR JUDO (NED)
U11M -Poule09
Helder VERSTEEG
4e Kyu
JCR JUDO (NED)
U13M -Poule04
Birte VERWIMP
3e Kyu
JC KOERSEL
U13V -Poule07
Stan VERWIMP
4e Kyu
JC OLEN
U13M -Poule20
Estevan VINCK
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule16
Hugo VISSER
4e Kyu
SPORTSCHOOL MUILWIJK (NED)
U9M -Poule07
Sophie VISSER
4e Kyu
ORIGIN JUDO ACADEMY (NED)
U13V -Poule01
Luca VONK
6e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule11
Jana VOS
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13V -Poule06
Lore VOS
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U9V -Poule03
Silke VOS
4e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11V -Poule05
Leonel WENSELAERS
5e Kyu
JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U11M -Poule03
Melle WIBBENS
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule17
Febe WIELS
4e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U11V -Poule08
Wout WIELS
3e Kyu
JITSU-KWAI HAMME
U13M
Ferre WILLEKENS
4e Kyu
JC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule16
Jacob WILLIAMS
5e Kyu
JUDOGOES (NED)
U13M -Poule07
Nina WIRTZ
6e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11V -Poule03
Killian WOUTERS
6e Kyu
JC ONI PUURS
U11M
Sinan WOUTERS
3e Kyu
ANTWERPEN UNITED JUDO
U13M -Poule06
Abdulhakim YAGAR
5e Kyu
JC KOERSEL
U9M
Matse YSERBYT
4e Kyu
JC ONI PUURS
U11M -Poule06
Giovanni ZAKARJAN RODERIQUES
5e Kyu
SPORTSCHOOL GEELHOED (NED)
U11M -Poule21
Jin ZUIDGEEST
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule04
Shun ZUIDGEEST
4e Kyu
MAHOROKAN TJI (NED)
U13M -Poule03