Ontmoeting Oud-Turnhout 7 oktober 2018 Oud-Turnhout

Categorie├źn

Resultaten

U11V -Poule1 (1)
1.Yona CROENENJC SAMURAI EINDHOUT
U11V -Poule2 (4)
1.Viktoria GRIGORYANJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
2.Djaneica Maria OEIJC ARASHI BEERSE
3.Anke DHOOGHEJC OUD-TURNHOUT
3.Fee LUYTENJC SAMURAI EINDHOUT
U11V -Poule3 (4)
1.Lenne VERWAESTJC ARENDONK
2.Luna COEKELBERGSJC OUD-TURNHOUT
3.Amelie WELLEKENSJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Maithe BAEYENSKJC KIAI RYU HERENTALS
U11V -Poule4 (4)
1.Ella BRUIN DEDE HECHTE BAND (NED)
2.Mie VAN HEURCKJC BUJIN WILRIJK
3.Jade JANSSENSKJC KIAI RYU HERENTALS
3.Marie VERMEIRENJC BOECHOUT
U11V -Poule5 (4)
1.Axelle VERCAMMENJC VOSSELAAR!
2.Viktor VERHEYENJC OUD-TURNHOUT
3.Oemaima EL OUAKILIJCR JUDO (NED)
3.Lisa DE KOCKJC FUDJI YAMA NIEL
U11V -Poule6 (4)
1.Tianny DELANGLEZJC ONI PUURS
2.Ana-Maria BIRSANJC OLEN
3.Shelsy VAN OUDHEUSDENJC ARENDONK
3.Kaat LEENAERTSJC HIRANO BRECHT
U11V -Poule7 (4)
1.Julie VANLUYTENJC JIGORO STOK
2.Nina RIEMENSDE HECHTE BAND (NED)
3.Louise GEERAERTSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Marie DE VOEGTJC ONI PUURS
U11V -Poule8 (3)
1.Hanne SPOORMANSJC ARENDONK
2.Lotte GEENENJC HIRANO BRECHT
3.Rowan VAN ASSCHEJC ONI PUURS
U11V -Poule9 (3)
1.Appolien TROUBLEYNJS SAMURAI WILLEBROEK
2.Tille DE BONDTJC ONI PUURS
3.Isabelle MERKSJC ARENDONK
U11V -Poule10 (5)
1.Yasmeen NAZARIJC ZWIJNDRECHT
2.Flore VERSTRAELENJC VOSSELAAR!
3.Laura LUYCKXJC BALEN
4.Ferdaouss BENYAHJA MOKRAIJC BUJIN WILRIJK
5.Nuttah LAMBRECHTSWAZA RYU LILLE
U11M -Poule1 (4)
1.Axel DECKXJC HIRANO KASTERLEE
2.Jens MONSEREZJC BALEN
3.Dylan HULSELMANSJC ARENDONK
3.Mats ADINAUJC KDK SCHOTEN
U11M -Poule2 (4)
1.Axl DE FEUJC KDK SCHOTEN
2.Ybe BERTELSJC ARENDONK
3.Thomas VAN DER VLIETJC ONI PUURS
3.Lennert SZARZYNSKIJC VOSSELAAR!
U11M -Poule3 (4)
1.Dante GRIGORYANJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
2.Simon VERHOEVENJC VOSSELAAR!
3.Ward MICHIELSJC ARASHI BEERSE
3.Siebe JANSSENSJS PARK BRASSCHAAT
U11M -Poule4 (4)
1.Yelco BORGERSJC GEETBETS
2.Mats BOSMANSJC OUD-TURNHOUT
3.Artur HARUTYUNYANJC SINT TRUIDEN
3.Ago KERSEMANS WARTELJC ONI PUURS
U11M -Poule5 (4)
1.Seppe PAPSJS LUMMEN
2.Willem VANSLEMBROUCKJS REET
3.Thibo DE WITJC VOSSELAAR!
3.Kaelan TAXJC ARASHI BEERSE
U11M -Poule6 (4)
1.Kobe DOMJS REET
2.Sam AHADIDE HECHTE BAND (NED)
3.Raschid TSIMKHAEVJC OUD-TURNHOUT
3.Nand VAN DOORSLAERJC BOECHOUT
U11M -Poule7 (5)
1.Emin DASHAEVJC SINT-TRUIDEN
2.Ruben BOLCKMANSKJC KIAI RYU HERENTALS
3.Michiel STEELJC BOECHOUT
4.Lukas VAN STAEYJS PARK BRASSCHAAT
5.Jenno VERCAUTERENJS REET
U11M -Poule8 (4)
1.Bavo PEYFFERSJS LUMMEN
2.Yoren BORGERSJC GEETBETS
3.Seth BEUGELSJC KDK SCHOTEN
3.Nathan VANSTEENKISTEJS PARK BRASSCHAAT
U11M -Poule9 (4)
1.Lars DHOOGHEJC OUD-TURNHOUT
2.Kaj JANSSENSJC BUJIN WILRIJK
3.Daan SCHUURMANSDE HECHTE BAND (NED)
3.Jordy THIELEMANSJC VOSSELAAR!
U11M -Poule10 (4)
1.Luka GROENEWEGEN VAN DER WEIJDENJCR JUDO (NED)
2.Farid TEMIRGEREEVJC OUD-TURNHOUT
3.Mani RAETSJC KDK SCHOTEN
3.Lars VAN DER EYCKENJC VOSSELAAR!
U11M -Poule11 (4)
1.Manolo VAN VLIERBERGHEJC ZWIJNDRECHT
2.Cis VAN LOOVERENJC HIRANO BRECHT
3.Nikolai DADAIANMERKSEM JUDOCLUB
3.Mathias GYSJC ARENDONK
U11M -Poule12 (4)
1.Cas VAN RIELJC ARENDONK
2.Robbe VAN DEN WILDENBERGJC HASSELT
3.Nils DE LENTDECKERJC ONI PUURS
3.Mateo LOOSJC BOECHOUT
U11M -Poule13 (4)
1.Rayan LUYTSJC ARENDONK
2.Brell SIMONSJS LUMMEN
3.Lander VAN DIJCKJC ZWIJNDRECHT
3.Finn DE GROOFJC VOSSELAAR!
U11M -Poule14 (4)
1.Lars GOOSJC HIRANO BRECHT
2.Niels DE WINJC AGGLOREX LOMMEL
3.Toon JANSSENJC SPORTING CENTER GEEL
3.Kylian DELANGLEZJC ONI PUURS
U11M -Poule15 (4)
1.Robbe VAN NUETENJS REET
2.Zappa SIMONSJS LUMMEN
3.Jowen SWOLFSMERKSEM JUDOCLUB
3.Robin JANSSENSJS PARK BRASSCHAAT
U11M -Poule16 (4)
1.Robbe FLEURACKERSJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
2.Senne LAUWERSJC ARENDONK
3.Cas TROUBLEYNJS SAMURAI WILLEBROEK
3.Rune KRIECKEMANSJC SPORTING CENTER GEEL
U11M -Poule17 (4)
1.Dien BALKASSEMJC ZWIJNDRECHT
2.Lorenzo DOMINGUEZ MARTINEZJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Marijn NOOITGEDAGTJCR JUDO (NED)
3.Mahmoud AKHMETOVJC SAMURAI EINDHOUT
U11M -Poule18 (4)
1.Leander LEDEGANCKSATORI KWAI MORTSEL
2.Farouk HAMZAOUIMERKSEM JUDOCLUB
3.Max CREMERSJC AGGLOREX LOMMEL
3.Sid MATHUESJC GEETBETS
U11M -Poule19 (4)
1.Achmad ALIJEVJC ZWIJNDRECHT
2.Berk OZDEMIRMERKSEM JUDOCLUB
3.Thor GOTEMANSJC VOSSELAAR!
3.Cas VAN DEN HEUVELJC BUJIN WILRIJK
U11M -Poule20 (4)
1.Mathieu DE VILLERS OU DEVILLERSMERKSEM JUDOCLUB
2.Stan VAN HOUTJC SAMURAI EINDHOUT
3.Vince SCHUERWEGENJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Toine LUYTSJC VOSSELAAR!
U11M -Poule21 (4)
1.Aaron PEETERSMERKSEM JUDOCLUB
2.Arthur BOKJCR JUDO (NED)
3.Matija MILANOVICJC OUD-TURNHOUT
3.Mathias BOONEJC ZWIJNDRECHT
U11M -Poule22 (4)
1.Edmond GASPARYANMERKSEM JUDOCLUB
2.Tristan VERSCHAERENSATORI KWAI MORTSEL
3.Axel KOPPERTJS PARK BRASSCHAAT
3.Dario HOREMANSJC SINT TRUIDEN
U11M -Poule23 (3)
1.Senne CLAESJS LUMMEN
2.Gokhan OZTURKJC SAMURAI EINDHOUT
3.Jens JANMAATJC OUD-TURNHOUT
U11M -Poule24 (3)
1.Mukhammad ULUBIYEVJC OUD-TURNHOUT
2.Kobe VAN DEN BLIEKJC OUD-TURNHOUT
3.Karel VAN EENOJC BONHEIDEN
U13V -Poule1 (3)
1.Tritsawan DECHA-AKKHARAMONGKOLJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
2.Ella KERKHOFSJC BALEN
3.Hind BOUDAZRAJC OUD-TURNHOUT
U13V -Poule2 (4)
1.Jor├╝nn DE WITJC VOSSELAAR!
2.Gitte VERHAEGENJC JITA KYOEI DUFFEL
3.Mie KENISJC HIRANO BRECHT
3.Jana VAN DER VLIETJC ONI PUURS
U13V -Poule3 (4)
1.Lena CALLAERTJS REET
2.Kyra VAN DER HEYDENJC JITA KYOEI DUFFEL
3.Maurien ADRIAENSENJC HIRANO BRECHT
3.Nette TESSENSJC ARENDONK
U13V -Poule4 (4)
1.Yilla RAETSJC KDK SCHOTEN
2.Cato CLAESJC AGGLOREX LOMMEL
3.Eveline DE BRUIJNJCR JUDO (NED)
3.Roos VAN DEN CLOOTJC BOECHOUT
U13V -Poule5 (4)
1.Roos CHRISTIAENSJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
2.Jutta VAN DEN BUNDERJS LUMMEN
3.Evelien CHEUNGMERKSEM JUDOCLUB
3.Charlotte KOXJC BOECHOUT
U13V -Poule6 (4)
1.Sayana GERIEVAJS LUMMEN
2.Estera ENSENAT PAJORMERKSEM JUDOCLUB
3.Yana DOMSJC KDK SCHOTEN
3.Rika NAGELSJC JITA KYOEI DUFFEL
U13V -Poule7 (4)
1.Janne SWOLFSMERKSEM JUDOCLUB
2.Marissa COSTERJCR JUDO (NED)
3.Sam WITVROUWENJC OLEN
3.Jolinka DORISSENJC BALEN
U13V -Poule8 (4)
1.Merel SCHOLTEKJC KIAI RYU HERENTALS
2.Sien VAN LOOCKJC JITA KYOEI DUFFEL
3.Nora DE LAETJC ARENDONK
3.Jitte GOETSCHALCKXJC FUDOSHIN ZOERSEL
U13V -Poule9 (4)
1.Amberley VAN DEN BROECKJC HERENTHOUT
2.Madeline MACPHAILJCR JUDO (NED)
3.Jutta DE BONDTJC ONI PUURS
3.Flore DOYENJS LUMMEN
U13V -Poule10 (5)
1.Celine GODTSMERKSEM JUDOCLUB
2.Nore QUIRYNENJC VOSSELAAR!
3.Irene LOPULALANJCR JUDO (NED)
4.Mayte STEVENSJC ONI PUURS
5.Anna CEULEMANSJC JITA KYOEI DUFFEL
U13V -Poule11 (2)
1.Kiana OP DE WEERDTJC HERENTHOUT
2.Emma BRASPENNINCXJC HIRANO BRECHT
U13M -Poule1 (4)
1.Anthwayne GARIOJCR JUDO (NED)
2.Fabio VAN BAELENJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Ilias MASSARTJS REET
3.Brandon NIEBORGJC OUD-TURNHOUT
U13M -Poule2 (4)
1.Aschab ISAYEVJC SAMURAI EINDHOUT
2.Daan MEUWISJS LUMMEN
3.Toone LEMAITREJC BONHEIDEN
3.Senne CAPIAUSATORI KWAI MORTSEL
U13M -Poule3 (4)
1.Vincent WELLENSJS LUMMEN
2.Rendel PEETERSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Nathan TAXJC ARASHI BEERSE
3.Mathias STERKENSJC OUD-TURNHOUT
U13M -Poule4 (4)
1.Edmond DUMITRACHEJC ARENDONK
2.Per VERDONCKJC SAMURAI EINDHOUT
3.Warre VAN GILSJC OUD-TURNHOUT
3.Lars MATTHIJSJC JITA KYOEI DUFFEL
U13M -Poule5 (4)
1.Lars VERJANSJC HASSELT
2.Cis SMEYERSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Seppe FRIJTERSJC OUD-TURNHOUT
3.Wout SCHOONVLIETJC JITA KYOEI DUFFEL
U13M -Poule6 (4)
1.Lennart VERJANSJC HASSELT
2.Xzeno EISCHENMERKSEM JUDOCLUB
3.Lors ELDERBIEVJC ZWIJNDRECHT
3.Maxim KADIVNIKJC ONI PUURS
U13M -Poule7 (4)
1.Warre JACOBSJC SAMURAI EINDHOUT
2.Pieter VENNEKENSJC SINT TRUIDEN
3.Jaro DE KOCKJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Ziggy VAN NOPPENJC OUD-TURNHOUT
U13M -Poule8 (4)
1.Lukas LEMMENSJC OUD-TURNHOUT
2.Kyan GYSBRECHTSJC BUJIN WILRIJK
3.Enes BAYGUNESJC SAMURAI EINDHOUT
3.Niels VAN GINNEKENJC HIRANO BRECHT
U13M -Poule9 (4)
1.Rory STRIJBOSDE HECHTE BAND (NED)
2.Yasir OUMALATOVJC OUD-TURNHOUT
3.Chalim MAXMERJT ALEN
3.Jeroen VENNEKENSJC SINT TRUIDEN
U13M -Poule10 (4)
1.Sofiane EL HAJOUTIJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
2.Tuur TUMKIEWICZJS LUMMEN
3.Ties BRUINDE HECHTE BAND (NED)
3.Dario DE VOSJC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule11 (4)
1.Andrean DIMITROVJC HERENTHOUT
2.Tijl COOMANSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Jef VAN LOOVERENJC HIRANO BRECHT
3.Robin VAN GILSJC ARENDONK
U13M -Poule12 (4)
1.Adam TANGIEVJC GEETBETS
2.Simon TEN KATENJCR JUDO (NED)
3.Ferre VAN HOUTJC SAMURAI EINDHOUT
3.Andrej VERHAEGHENJS PARK BRASSCHAAT
U13M -Poule13 (4)
1.Simon FORNOVILLEJC KDK SCHOTEN
2.Mohmad ALIJEVJC ZWIJNDRECHT
3.Jess SCHOENMAKERSJC HERENTHOUT
3.Senne LEENAERTSJC HIRANO BRECHT
U13M -Poule14 (4)
1.Wout DE WITJC HIRANO BRECHT
2.Ben GEERAERTSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Kobe CLEREBOUTJC ONI PUURS
3.Wannes VAN NOOTENJC OUD-TURNHOUT
U13M -Poule15 (4)
1.Mohmad-Emin ABDULKHAZHIEVJS LUMMEN
2.Xander NOOTENBOOMJC HIRANO BRECHT
3.Daoud TEMIRGEREEVJC OUD-TURNHOUT
3.Kaan BASHARANJC SINT TRUIDEN
U13M -Poule16 (4)
1.Cederic KOMMERJC ARENDONK
2.Kenzo CREMERSJC AGGLOREX LOMMEL
3.Wannes VAN HASSELTJC DE BRES
3.Bjarne WELLEKENSJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule17 (3)
1.Gagik TOVMASYANJC ARENDONK
2.Ayoub TAIBIJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Jurre VAN GINKELJC ARASHI BEERSE
U13M -Poule18 (3)
1.Jesney DE GRAAFJC KDK SCHOTEN
2.Pieter DE KEUSTERSATORI KWAI MORTSEL
3.Patryk SZMAGLINSKIJC AGGLOREX LOMMEL
U13M -Poule19 (3)
1.Ceyson VAN OEVELENJS PARK BRASSCHAAT
2.Bram PAUWELSJS LUMMEN
3.Lander GOOSSENSJC ARENDONK
U13M -Poule20 (2)
1.Imran OZTURKJC SAMURAI EINDHOUT
2.Nathan GILONJC BUJIN WILRIJK