Judokas |
Naam | Graad | Vereniging | Categorie | |
Maurien ADRIAENSEN | 1e Dan | JC HIRANO BRECHT | U21+V -52kg | |
Gael AFONSO VITA | 3e Kyu | JC BALEN | U21+M -73kg | |
Achmad ALIJEV | 1e Kyu | JC ZWIJNDRECHT | U18M -81kg | |
Arjen ALLEWAERT | 1e Kyu | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE | U18M -50kg | |
Boughezal ANAS | 1e Kyu | ROYAL CROSSING SCHAERBEEK | U21+M -66kg | |
Ahmed ARSEMIKOV | 1e Kyu | JC KIIROI GEEL | U21+M -90kg | |
Satish BALAK | 1e Kyu | JCR JUDO (NED) | U21+M -66kg | |
Duivenvoorde BAS | 1e Dan | JUDOTEAM BOLLENSTREEK (NED) | U21+M -81kg | |
Nicolas BELLET | 1e Dan | JC JAMBES-GISHI CLUB | U18M -66kg | |
Lars BERRENS | 1e Dan | JC ARENDONK | U21+M -73kg | |
Kethys BINDA-MUAKA | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -70kg | |
Olivier BLOEMENDAAL | 1e Kyu | NIPPON JUDO ACHTERHOEK (NED) | U18M | |
Tim BOEKWEIT | 1e Kyu | JC BERLICUM (NED) | U18M -55kg | |
Isa BOERSMA | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U18V -70kg | |
Lisa BOONMAN | 1e Kyu | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) | U18V -52kg | |
Milo BOSSU | 1e Dan | JOKOHAZAM KORTEMARK | +18M | |
Rayanr BOUABDALLAH | 1e Dan | JC BUDO BRUXELLES | +18M | |
Noor BOUSTTA | 1e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V | |
Imran BOUTASMIT | 3e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18M -55kg | |
Simon CAERELS | 1e Dan | YOSHI-KAN HEIST-OP-DEN-BERG | U21+M -90kg | |
Rik CAERS | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U21+M -66kg | |
Jules CLEIREN | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U21+M -66kg | |
Jasper COENE | 1e Kyu | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE | U18M -60kg | |
Tijl COOMANS | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U18M -73kg | |
Lonne DE CONINCK | 2e Kyu | JC KOOLSKAMP | U18V -70kg | |
Jasper DE KEUSTER | 1e Kyu | JC DE BRES | U21+M -66kg | |
Giulia DE KREUK | 1e Dan | JCR JUDO (NED) | +18V | |
Juliette DE LA RIE | 1e Kyu | NIPPON JUDO ACHTERHOEK (NED) | U21+V -78kg | |
Mauro DE PAEPE | 2e Kyu | JS MERELBEKE | U18M -60kg | |
Fee DE SOMER | 1e Dan | JS MOORSEL | U21+V -78kg | |
Hanne DE VOEGT | 1e Kyu | JC ONI PUURS | U21+V -78kg | |
Robbe DE VOOGHT | 1e Kyu | JC MIDDELKERKE | U18M -66kg | |
Isa DE WAARD | 1e Kyu | JUDOGOES (NED) | U18V -63kg | |
Wout DE WIT | 1e Kyu | JS PARK BRASSCHAAT | U18M -81kg | |
Axel DECKX | 1e Kyu | JC HIRANO KASTERLEE | U18M -55kg | |
Jasper DECOCKER | 2e Kyu | JC MIDDELKERKE | U18M -66kg | |
Myrthe DEKKER | 1e Dan | JUDOTEAM BOLLENSTREEK (NED) | U21+V -63kg | |
Kylian DELANGLEZ | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18M -73kg | |
Tianny DELANGLEZ | 1e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -70kg | |
Indra DENIS | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18M -66kg | |
Lars DHOOGHE | 1e Kyu | JC VOSSELAAR! | U18M -55kg | |
Dmytro DIAK | 1e Kyu | JCR JUDO (NED) | U21+M -81kg | |
Mariame DIALLO | 2e Kyu | JS BERREVOESJ | U18V -57kg | |
Xandro DIELS | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U21+M -100kg | |
Lino DOMS | 1e Kyu | TEAM COOLEN (NED) | U18M -66kg | |
Fleur DOUWES | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -70kg | |
Alexandre DUFRAIGNE | 1e Kyu | JC BUDO BRUXELLES | U18M -60kg | |
Roy EBBINGE | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+M -81kg | |
Sofiane EL HAJOUTI | 1e Dan | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U21+M -66kg | |
Emilie ELONGA | 1e Kyu | JC JAMBES-GISHI CLUB | U21+V +78kg | |
Ingrid ENGWERDA | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V +78kg | |
Mohamed Riyad ET TOUHAMI | 1e Kyu | JC BUDO BRUXELLES | U18M -81kg | |
Kalverboer EVA | 1e Kyu | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) | U18V -52kg | |
Bommelje FENG | 1e Kyu | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) | U21+M -66kg | |
Simon FORNOVILLE | 1e Dan | JC HIRANO BRECHT | U21+M -73kg | |
Leon FRANSENS | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+M -100kg | |
Arthur FRANÇOIS | 1e Kyu | JC JAMBES-GISHI CLUB | U18M -66kg | |
Sam FREDERIX | 1e Kyu | JC JAMBES-GISHI CLUB | U18M -55kg | |
Victor GOEMAN | 1e Dan | JC LEDE | U21+M -100kg | |
Finn GOORMAN | 1e Kyu | JS MERELBEKE | U18M -81kg | |
Lars GOOS | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18M -60kg | |
Rens GRIF | 1e Kyu | JUDO YUSHI (NED) | U18M | |
Viktoria GRIGORYAN | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -44kg | |
Nioma GULDENTOPS | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U18V -52kg | |
Dave HAAGSMA | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+M -81kg | |
Eva HANGYI | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -70kg | |
Sarah HECTOR | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -70kg | |
Benjamin HEERES | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+M -100kg | |
Toon HENCKAERTS | 1e Kyu | SATORI KWAI MORTSEL | U18M -50kg | |
Noah HENSSENS | 1e Kyu | JC LENNIK | U18M -55kg | |
Eva HORNSVELD | 1e Kyu | JUDOTEAM BOLLENSTREEK (NED) | U21+V +78kg | |
Lore IELEGEMS | 1e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -63kg | |
Elisa JADOUL | 1e Dan | JC BUSHIDO SAIVE | U21+V -78kg | |
Maxim KADIVNIK | 1e Kyu | JC ONI PUURS | U18M -55kg | |
Stef KAMPEN | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M +100kg | |
Askhab KHAKIMOV | 3e Kyu | JC ZWIJNDRECHT | +18M | |
Danylo KOTLIARENKO | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U18M -55kg | |
Wouter LABEEUW | 1e Kyu | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE | U21+M -66kg | |
Kaat LEENAERTS | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18V -52kg | |
Senne LEENAERTS | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18M -73kg | |
Flor LIEVENS | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U21+M -73kg | |
Kai LINGEN | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M -81kg | |
Berber LUDEMA | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -78kg | |
Antonin MADY | 1e Dan | JCR JUDO (NED) | U21+M -73kg | |
Medema MAIRA | 2e Dan | JUDO YUSHI (NED) | U21+V -52kg | |
Mohmad Deni MALSAGOV | 2e Kyu | JC ZWIJNDRECHT | U18M -66kg | |
Lemuel MARANDYAN | 2e Kyu | JC BUDO BRUXELLES | U18M -60kg | |
Warre MASSCHELEIN | 1e Kyu | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE | U18M | |
Lawson MATTHEO | 1e Dan | ROYAL CROSSING SCHAERBEEK | U21+M -73kg | |
Lawson MEDERIC | 1e Kyu | ROYAL CROSSING SCHAERBEEK | U18M -66kg | |
Anne-Mai MICHIELS | 3e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -63kg | |
Thomas Junior MICHIELS | 1e Dan | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U21+M -90kg | |
Stijn MOERMAN | 1e Dan | KJC LICHTERVELDE | U21+M -81kg | |
Rika NAGELS | 1e Kyu | JT ALEN | U18V -70kg | |
Sean NEEFS | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U18M -60kg | |
Noa NIEMANTSVERDRIET | 1e Kyu | JUDOGOES (NED) | U18V -57kg | |
Miad NOSRATI | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M -73kg | |
Emilie NTWA ELONGA | 1e Kyu | JC JAMBES-GISHI CLUB | +18V | |
Georg Sebastian NÕGES | 2e Kyu | AITADO (EST) | U18M | |
Rune OPSOMER | 1e Kyu | JC 2000 KLUISBERGEN | U21+M +100kg | |
Estrella OTTE | 1e Kyu | JC AMSTELVEEN (NED) | U21+V -57kg | |
Kevin OU | 3e Kyu | JC HIRANO KASTERLEE | U18M -55kg | |
Shayen OUWERKERK | 1e Kyu | JUDO YUSHI (NED) | U18V -57kg | |
Lothar PLETS | 1e Dan | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE | U18M -66kg | |
Andreï POPA | 2e Kyu | JC BUDO BRUXELLES | +18M | |
Jaylinn POPPINGA | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U18V -70kg | |
Potze POTZE | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V +78kg | |
Jochim PRIEM | 1e Kyu | JC ARDOOIE | U18M -66kg | |
Vera RASPE | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -63kg | |
Taha RHARIB | 1e Kyu | JC JAMBES-GISHI CLUB | U18M | |
Mats ROBBROECKX | 1e Dan | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U21+M -73kg | |
Teun ROELOFS | 3e Kyu | JUDOTEAM BOLLENSTREEK (NED) | U18M -66kg | |
Quint ROHDE | 1e Kyu | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) | U18M -90kg | |
Nadja ROKIC | 1e Kyu | JC SATO (NED) | U18V -44kg | |
Nadja ROKIC | 1e Kyu | JC SATO (NED) | U18V -48kg | |
Omar ROKIC | 1e Dan | JC SATO (NED) | U21+M -60kg | |
Sven RUZIUS | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+M -60kg | |
Dato SATSJELASJVILI | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M -90kg | |
Emma SCHENK | 1e Kyu | JUDOTEAM BOLLENSTREEK (NED) | U21+V -57kg | |
Bas SCHOENMAECKERS | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18M -73kg | |
Hajo SCHUURMAN | 2e Dan | THEO MEIJER SPORT (NED) | U21+M -81kg | |
Siamak SHAHKARAMI | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M -100kg | |
Daviti SHESHABERJDZE | 1e Kyu | JC BUJIN WILRIJK | U18M +90kg | |
Daviti SHESHABERJDZE | 1e Kyu | JC BUJIN WILRIJK | U21+M +100kg | |
Ruben SINGERLING | 1e Kyu | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) | U18M -66kg | |
Rhune SLEEUWAERT | 3e Kyu | JS MERELBEKE | U18V -70kg | |
Amy SMIT | 1e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -63kg | |
Kimberly SMIT | 1e Dan | JUDO 53° NOORD (NED) | U21+V -63kg | |
Hanne SMOLDEREN | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -63kg | |
Sep SPIJKERS | 2e Kyu | JUDO 53° NOORD (NED) | U18M -60kg | |
Van Doorn STEFAN | 1e Kyu | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) | U18M -60kg | |
Max STIKKELORUM | 1e Dan | JUDO YUSHI (NED) | U21+M -66kg | |
Dominik STIPINSKI | 1e Dan | JCR JUDO (NED) | +18M | |
Enrique STOFBERG | 3e Dan | TOM VAN DER KOLK (NED) | +18M | |
Alexander SZULC | 1e Kyu | JC BUDO BRUXELLES | U18M +90kg | |
Igor TCHITANAVA | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U18M -60kg | |
Igor TCHITANAVA | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U21+M -60kg | |
Jelle TEIJLINGEN | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | +18M | |
Elyna THIBEAU | 1e Dan | JC BUDO BRUXELLES | U21+V -57kg | |
Jasper THONÉ | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18M -55kg | |
Tom THOORN | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | +18M | |
Boekweit TIM | 1e Kyu | JC BERLICUM (NED) | U18M | |
Victor TOURLOUSSE | 1e Kyu | JC ARDOOIE | U18M -50kg | |
Appolien TROUBLEYN | 1e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V -57kg | |
Antoine TSILIGAS | 2e Dan | JC PETIT-RECHAIN | +18M | |
Dimitri TSILIGAS | 2e Dan | JC PETIT-RECHAIN | U21+M -73kg | |
Aiden VAN ACHTE | 1e Kyu | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE | U18M -66kg | |
Mattheas VAN AEL | 1e Kyu | JC KIIROI GEEL | U21+M -81kg | |
Seb VAN BAUWEL | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18M | |
Thibo VAN BUYNDER | 1e Dan | JUDOKWAI DE KLINGE | U18M | |
Flore VAN CAMP | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18V | |
Daniëlle VAN DEN HIL | 1e Dan | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) | U21+V -70kg | |
Mathijs VAN DEN HIL | 1e Kyu | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) | U18M -81kg | |
Mattias VAN DER STICHELEN | 1e Kyu | JIGO-TAI ZEMST | U18M | |
Sjoerd VAN DIIJK | 1e Kyu | JUDO RYU MAASDUINEN (NED) | U18M | |
Sjoerd VAN DIJK | 1e Kyu | JUDO RYU MAASDUINEN (NED) | U18M -60kg | |
Wout VAN DYCK | 2e Kyu | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE | U18M -60kg | |
Emma VAN EYNDHOVEN | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18V -70kg | |
Benne VAN GORP | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U18M -66kg | |
Diewke VAN LAER | 1e Kyu | JC HIRANO BRECHT | U18V -52kg | |
Emma VAN LEEUWEN | 1e Dan | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) | U21+V -52kg | |
Massimo VAN NUFFEL | 1e Kyu | ANTWERPEN UNITED JUDO | U18M -90kg | |
Mika VAN SINDEREN | 1e Dan | TALENT BASE NL (NED) | U21+M -81kg | |
Twan VAN VLIET | 1e Kyu | JUDO YUSHI (NED) | U18M -60kg | |
Cédric VAN WUNSEL | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U21+M -60kg | |
Ruby VAN ZOUTEWELLE | 1e Kyu | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) | U18V -57kg | |
Elliott VANDEN BORRE | 1e Kyu | JC JUDO RYU SPORTCITY | U18M -60kg | |
Ernesto VANDEN BROUCKE | 2e Kyu | JC KOOLSKAMP | U18M -66kg | |
Vick VANDENBROUCKE | 1e Kyu | JC MIDDELKERKE | U18M -81kg | |
Axl VAREWYCK | 1e Dan | JS MERELBEKE | U21+M -81kg | |
Moeslim VELIBEKOV | 3e Kyu | JT ALEN | U18M -66kg | |
Per VERDONCK | 1e Kyu | JC SAMURAI EINDHOUT | U21+M -60kg | |
Armin VERHAEGHE | 1e Kyu | JC GENT-DRONGEN | U18M -66kg | |
Lars VERJANS | 1e Kyu | KJC HASSELT | U21+M -66kg | |
Tristan VERSCHAEREN | 1e Kyu | SATORI KWAI MORTSEL | U18M -73kg | |
Maxime VOORTMAN | 1e Kyu | ORIGIN JUDO ACADEMY (NED) | U18V -48kg | |
Caithlin WARLOP | 1e Kyu | JC ARDOOIE | U18V -48kg | |
Nick WENTINK | 1e Kyu | NIPPON JUDO ACHTERHOEK (NED) | +18M | |
Coen WINDEN | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M -81kg | |
Twan WITTEVEEN | 1e Kyu | MAHOROKAN TJI (NED) | U21+M -60kg | |
Teun ZWETSLOOT | 1e Kyu | JC AMSTELVEEN (NED) | U21+M -81kg | |