Resultaten |
U11V -Poule01 (3) |
1. | Fuurke DE BEULE | JC MANSIO |
2. | Yona CROENEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Emma SCHEERS | JS REET |
U11V -Poule02 (4) |
1. | Fenne PEETERS | JC GRUITRODE |
2. | Emilie THIJSSEN | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Zoi MASSART | JS REET |
3. | Lona WYNDAELE | JC ZELEM |
U11V -Poule03 (4) |
1. | Sara CONI | MIKE'S JUDO CLUB (GBR) |
2. | Amelie WELLEKENS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Loubna JAHOUR | JUDO TOP NIVEAU TOURNAI |
3. | Ilona DE WIT | JC VOSSELAAR! |
U11V -Poule04 (4) |
1. | Viktoria GRIGORYAN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Latika BLONDIA | JC ARDOOIE |
3. | Ems VAN LAER | KJC BEVEREN |
3. | Bo VAN SANTVOORT | JC HERENTHOUT |
U11V -Poule05 (4) |
1. | Kyla GAYRBEKOVA | SATORI KWAI MORTSEL |
2. | Lien OOMS | JC ARENDONK |
3. | Lotte CALLAERTS | JC ONI PUURS |
3. | Britte SCHOETERS | JC HERENTHOUT |
U11V -Poule06 (4) |
1. | Charlotte SCHEERS | JS REET |
2. | Samara BRABANTS | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Lüna COEKELBERGS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Fie WYNDAELE | JC ZELEM |
U11V -Poule07 (4) |
1. | Imene DEGHNOUCHE | CAL JUDO (FRA) |
2. | Lenne VERWAEST | JC ARENDONK |
3. | Emma CREEMERS | JC GRUITRODE |
3. | Djaneica Maria OEI | JC ARASHI BEERSE |
U11V -Poule08 (4) |
1. | Lisa CORNELIS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Mie VAN HEURCK | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Manon PRIEM | JC ARDOOIE |
3. | Victoria RADZIWON | JC GRUITRODE |
U11V -Poule09 (4) |
1. | Jana STOSIC | MAHOROKAN TJI (NED) |
2. | Kyara COOPMAN | JC ZELEM |
3. | Nour GHARRED | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Myrthe VAN HOFSTRAETEN | JC VOSSELAAR! |
U11V -Poule10 (4) |
1. | Lena VAN BALLAER | JC HIRANO KASTERLEE |
2. | Sara MEULEPAS | RJC MONTAGNARD-CHARLEROI |
3. | Axelle VERCAMMEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Lina VAN WERT | JC ONI PUURS |
U11V -Poule11 (4) |
1. | Marie-Lise JANSEN | JS REET |
2. | Maissa DEGHNOUCHE | CAL JUDO (FRA) |
3. | Fien VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
3. | Beau KROLS | JC HIRANO KASTERLEE |
U11V -Poule12 (4) |
1. | Mariame DIALLO | JS BERREVOESJ |
2. | Flore VAN CAMP | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Eva OLSZEWSKA | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Esra ELBOUK | JC OLEN |
U11V -Poule13 (3) |
1. | Dorina LEANZA | JC IPPON SOIGNIES |
2. | Hanne SPOORMANS | JC ARENDONK |
3. | Rune STEVENS | JC ONI PUURS |
U11V -Poule14 (3) |
1. | Tille DE BONDT | JC ONI PUURS |
2. | Lotte HENDRIX | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Tiara DE VOS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U11V -Poule15 (3) |
1. | Lisa MERCKX | JS SAMURAI WILLEBROEK |
2. | Fien KEIRSMAKERS | JC ZELEM |
3. | Lotte GABRIELS | JC KDK SCHOTEN |
U11V -Poule16 (2) |
1. | Rune SCHROOTEN | JC GRUITRODE |
2. | Flore VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule01 (4) |
1. | Gust GEUNS | JC GRUITRODE |
2. | Tijl CROES | JC ONI PUURS |
3. | Thymen VOLZ | REBELSPORT (NED) |
3. | Thibault BAYENS | JC OUD-TURNHOUT |
U11M -Poule02 (4) |
1. | Matteo SCHACHT | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
2. | Robbe MAETENS | JC ONI PUURS |
3. | Dylan HULSELMANS | JC ARENDONK |
3. | Olivier MOONS | JC KDK SCHOTEN |
U11M -Poule03 (4) |
1. | Axel DECKX | JC HIRANO KASTERLEE |
2. | Samuel KNIGHTS | MIKE'S JUDO CLUB (GBR) |
3. | Said-Emin ELMOERZAJEV | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Axl DE FEU | JC KDK SCHOTEN |
U11M -Poule04 (4) |
1. | Brendt HEIJ | JC ONI PUURS |
2. | Aeden VAN DER LEEDEN | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Aurinko COECKELBERGS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Brent RAEYMAKERS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U11M -Poule05 (4) |
1. | Jolan PALMAERTS | JC ONI PUURS |
2. | Dante Alexander VARELA PEREIRA | JC KDK SCHOTEN |
3. | Antonio BEAZER | MIKE'S JUDO CLUB (GBR) |
3. | Stef BIESTERBOS | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
U11M -Poule06 (4) |
1. | Glen VAN BERK | MAHOROKAN TJI (NED) |
2. | Mats ADINAU | JC KDK SCHOTEN |
3. | Elias COTTEM | JC ZELEM |
3. | Jolan VANREUSEL | JC OLEN |
U11M -Poule07 (4) |
1. | Ward VAN DE WALLE | KJC ZELZATE |
2. | Anthony VARTANYAN | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Obbe ETTEMA | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Joran BAEYENS | JC OUD-TURNHOUT |
U11M -Poule08 (4) |
1. | Gilles VAN NOOTEN | JC HIRANO KASTERLEE |
2. | Joppe PIETERS | JS REET |
3. | Liam HOUTMEYERS | JC ZELEM |
3. | Abel HULLEMAN | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
U11M -Poule09 (4) |
1. | Stijn SCHEPERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Levi SCHUBERT | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Rayan MESSAOUDI | JC OLEN |
3. | Ago KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
U11M -Poule10 (3) |
1. | Simon BOSMANS | JC GRUITRODE |
2. | Sam DE HEER | MAHOROKAN TJI (NED) |
3. | Lude DANEELS | JC OLEN |
U11M -Poule11 (4) |
1. | Gabriel KHAR | MIKE'S JUDO CLUB (GBR) |
2. | Axel VAN GILS | JC ARENDONK |
3. | Ranat AIAZBEKOV | JC BALEN |
3. | Ennio GURZI | MERKSEM JUDOCLUB |
U11M -Poule12 (4) |
1. | Garik HAKOBYAN | JS LUMMEN |
2. | Mats BOSMANS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Jasper WILLEMS | JC ARENDONK |
3. | Jonas STRAGIER | JC ONI PUURS |
U11M -Poule13 (4) |
1. | Bavo PEYFFERS | JS LUMMEN |
2. | Olav VAN DER HOEK | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Yusuf CANSIZOGLU | JC BALEN |
3. | Noe VERWEE | JC KANO TOURNAI |
U11M -Poule14 (4) |
1. | Rémy DEJAEGERE | JC KAWAISHI INGELMUNSTER |
2. | Andreas ALEKSANYAN | JC ONI PUURS |
3. | Liam HENDRICKX | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Emiel HENDRICKX | JC ARENDONK |
U11M -Poule15 (4) |
1. | Alec VANDENBERGHE | JC ARDOOIE |
2. | Ilkay BOGAERT | JC GEETBETS |
3. | Seth BEUGELS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Berre VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule16 (4) |
1. | Linc RUINEMANS | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
2. | Lander REUMERS | JC GRUITRODE |
3. | Rune DILISSEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Cas GOOSSENS | JC OLEN |
U11M -Poule17 (4) |
1. | Finn WINKEL | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
2. | Tyan EMMERS | JC HAMONT |
3. | Senne CAMI | JUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO |
3. | Lander CAPIAU | SATORI KWAI MORTSEL |
U11M -Poule18 (4) |
1. | Jasper THONE | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Mathias GYS | JC ARENDONK |
3. | Christopher PIMPEL | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Mauro GOBBE | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule19 (4) |
1. | Matisse SWENTERS | JC GRUITRODE |
2. | Seb VAN BAUWEL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Axl WILLEMS | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Emir KARAHAN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11M -Poule20 (4) |
1. | Nikolai DADAIAN | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Pehr BOONEN | JC HAMONT |
3. | Siebe TOBBACK | JC HIRANO BRECHT |
3. | Ward NUYTS | JUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO |
U11M -Poule21 (4) |
1. | Demyan VAN ECK | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
2. | Roy TEMMERMAN | JC ONI PUURS |
3. | Dilano VAN ACKER | KJC ZELZATE |
3. | Rik WILLEMS | JC HIRANO KASTERLEE |
U11M -Poule22 (4) |
1. | Wout DE ROECK | JC ONI PUURS |
2. | Mani RAETS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Wout VAN DYCK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Mathis VERBIST | JC SAMURAI EINDHOUT |
U11M -Poule23 (4) |
1. | Abdul-Malik KHASAROV | JC GENT-DRONGEN |
2. | Alexis HEPAYAN | JC KANO TOURNAI |
3. | Sven TJALLINGII | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Amir EL ASBAT | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U11M -Poule24 (4) |
1. | Emile WYNANTS | JS LUMMEN |
2. | Senne LAUWERS | JC ARENDONK |
3. | Cas TROUBLEYN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Stijn VERSCHAEREN | JC KDK SCHOTEN |
U11M -Poule25 (4) |
1. | Max CREMERS | JC GRUITRODE |
2. | Robin JANSSENS | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Thiebe VAN LAER | JC HIRANO BRECHT |
3. | Tycho VAN DEN DAM | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
U11M -Poule26 (4) |
1. | Tibe SMEETS | JC GRUITRODE |
2. | Berk OZDEMIR | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Sid MATHUES | JC GEETBETS |
3. | Jonas THYS | JC OLEN |
U11M -Poule27 (3) |
1. | Robbe DUWÉ | JS LUMMEN |
2. | Rens VAN DEN BOSCH | JS REET |
3. | Indra DENIS | JC HIRANO BRECHT |
U11M -Poule28 (3) |
1. | Timeo ANCKAERT | JC KANO TOURNAI |
2. | Matija MILANOVIC | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Youssef BENYAHJA MOKRAI | JC BUJIN WILRIJK |
U11M -Poule29 (3) |
1. | Nikolas MLADENOVIC | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Gokhan OZTURK | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Siebe MENSH | JC SAMURAI EINDHOUT |
U13V -Poule01 (2) |
1. | Rachel HERMAN | JC KANO TOURNAI |
2. | Hind BOUDAZRA | JC OUD-TURNHOUT |
U13V -Poule02 (5) |
1. | Julie VANLUYTEN | JC JIGORO STOK |
2. | Mae BEUSERIE | JC KANO TOURNAI |
3. | Dien MAEREVOET | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Ella KERKHOFS | JC BALEN |
5. | Renske METSELAAR | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
U13V -Poule03 (4) |
1. | Calliope DOOMS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Shelsy VAN OUDHEUSDEN | JC ARENDONK |
3. | Jinte PIETERS | JS REET |
3. | Kaat LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
U13V -Poule04 (4) |
1. | Fiebe GOSSUIN | JS BERREVOESJ |
2. | Lorine OVAYOLU | JC KANO TOURNAI |
3. | Sienna CAMI | JUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO |
3. | Laura SAPATA BICHO | JS REET |
U13V -Poule05 (4) |
1. | Quinty VAN BERK | MAHOROKAN TJI (NED) |
2. | Nette TESSENS | JC ARENDONK |
3. | Gitte VERHAEGEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Ana-Maria BIRSAN | JC OLEN |
U13V -Poule06 (4) |
1. | Cléa LATORRATA | JUDO TOP NIVEAU TOURNAI |
2. | Ingelot DE BEULE | JC MANSIO |
3. | Makselina MAGAMADOVA | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Anne-Mai MICHIELS | JC FUDJI YAMA NIEL |
U13V -Poule07 (4) |
1. | Jade VERBAUWHEDE | JC KANO TOURNAI |
2. | Leen BONGAERS | JC GRUITRODE |
3. | Appolien TROUBLEYN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Renée KRAMER | SPORTSCHOOL VAN GILS (NED) |
U13V -Poule08 (4) |
1. | Merel DE RIDDER | JS REET |
2. | Maite PIETERS | JC GENT-DRONGEN |
3. | Euphémie DUQUENNOIS | JUDO TOP NIVEAU TOURNAI |
3. | Winne THAENS | JC GRUITRODE |
U13V -Poule09 (4) |
1. | Hanne BEETERENS | JC MANSIO |
2. | Yilla RAETS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Rika NAGELS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Luna SMITS | JC HIRANO BRECHT |
U13V -Poule10 (3) |
1. | Yana DOMS | JC KDK SCHOTEN |
2. | Sien VAN LOOCK | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Ferdaouss BENYAHJA MOKRAI | JC BUJIN WILRIJK |
U13V -Poule11 (3) |
1. | Yasmeen NAZARI | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Amberley VAN DEN BROECK | JC HERENTHOUT |
3. | Anna CEULEMANS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13V -Poule12 (3) |
1. | Floriane MBIYA BENZANGO | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Nore QUIRYNEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Mayte STEVENS | JC ONI PUURS |
U13M -Poule01 (4) |
1. | Simon VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Stan OVERBEEK | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Vince GARITTE | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Toon HENCKAERTS | SATORI KWAI MORTSEL |
U13M -Poule02 (4) |
1. | Seppe PAPS | JS LUMMEN |
2. | Yelco BORGERS | JC GEETBETS |
3. | Liam MERCKX | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Ward MICHIELS | JC ARASHI BEERSE |
U13M -Poule03 (4) |
1. | Antoine BRUYERE | JC KANO TOURNAI |
2. | Thibo DE WIT | JC VOSSELAAR! |
3. | Kaelan TAX | JC ARASHI BEERSE |
3. | Abou Salakh ESKERKHANOV | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U13M -Poule04 (4) |
1. | Yoren BORGERS | JC GEETBETS |
2. | Kaj JANSSENS | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Jordy THIELEMANS | JC VOSSELAAR! |
3. | Siebe JANSSENS | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule05 (4) |
1. | Jules DAELMAN | JC KANO TOURNAI |
2. | Arno ADAM | JUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO |
3. | Milan HUIJSER | REBELSPORT (NED) |
3. | Brandon NIEBORG | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule06 (4) |
1. | Lars DHOOGHE | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Seppe GODDERÉ | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Branko SCHOETERS | JC HERENTHOUT |
3. | Imran KALLICH | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
U13M -Poule07 (4) |
1. | Rayan LUYTS | JC ARENDONK |
2. | Jochim PRIEM | JC ARDOOIE |
3. | Bruno WOUTERS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Jef SIEBENS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13M -Poule08 (4) |
1. | Milan PEETERS | JC GRUITRODE |
2. | Aron BEELDSNIJDER | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
3. | Robbe VAN DEN WILDENBERG | JC HASSELT |
3. | Charl RENDERS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U13M -Poule09 (4) |
1. | Cas VAN RIEL | JC ARENDONK |
2. | Elias TAHANI | ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE |
3. | Wouter ROOSE | JC HAJIME STEVOORT |
3. | Mathias STERKENS | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule10 (4) |
1. | Jasper DE SMEDT | JC AARSCHOT |
2. | Mahmoud AKHMETOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Mathijs HOOGERVORST | REBELSPORT (NED) |
3. | Ilias MASSART | JS REET |
U13M -Poule11 (4) |
1. | Robbe DHONDT | JC HERZELE |
2. | Niels DE WIN | JC AGGLOREX LOMMEL |
3. | Wout SCHOONVLIET | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Robin TRUYERS | JC ZELEM |
U13M -Poule12 (4) |
1. | Viggo PRINSEN | JC YOSHI KAN HOFSTADE |
2. | Joel AWAH | MAHOROKAN TJI (NED) |
3. | Lukas ROELAND | JC KDK SCHOTEN |
3. | Bas SCHOENMAECKERS | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule13 (4) |
1. | Lars KINT | JC MANSIO |
2. | Lars GOOS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Abdelilah JAHOUR | JUDO TOP NIVEAU TOURNAI |
3. | Esly NEYENS | JC ZELEM |
U13M -Poule14 (4) |
1. | Ali MURADOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Robbe VAN NUETEN | JS REET |
3. | Robbe FLEURACKERS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Wannes GEVERS | JC OLEN |
U13M -Poule15 (4) |
1. | Diede HAEX | JC GRUITRODE |
2. | Dien BALKASSEM | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Mathieu FAUCON | JC IPPON SOIGNIES |
3. | Niels VAN GINNEKEN | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule16 (5) |
1. | Tub WAGEMAKER | BUDO SPORT ARNHEM (NED) |
2. | Thor GOTEMANS | JC VOSSELAAR! |
3. | Farouk HAMZAOUI | MERKSEM JUDOCLUB |
4. | Jens DIEUDONNÉ | JC JITA KYOEI DUFFEL |
5. | Jaro KLUSKENS | JC ZWIJNDRECHT |
U13M -Poule17 (4) |
1. | Maxim KADIVNIK | JC ONI PUURS |
2. | Nathan MORREALE | TOKUI JUDO CLUB |
3. | Gus WYNDAELE | JC ZELEM |
3. | Robin HUYSMANS | JC AGGLOREX LOMMEL |
U13M -Poule18 (4) |
1. | Lukas LEMMENS | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Bilal DEGHNOUCHE | US IVRY (FRA) |
3. | Vince SCHUERWEGEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Finn BILLEN | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule19 (4) |
1. | Achmad ALIJEV | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Thomas POMMERY | JC MANSIO |
3. | Ditse VAN DER HEYDEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Lander NUYENS | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule20 (4) |
1. | Rory STRIJBOS | JC GRUITRODE |
2. | Lothar PLETS | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
3. | Chalim MAXMER | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Haroun ELKADI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13M -Poule21 (4) |
1. | Joshua VERELST | JC GRUITRODE |
2. | Lors ELDERBIEV | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Adriano HUARI BERMUDEZ | JC IPPON BUGGENHOUT |
3. | Aaron PEETERS | MERKSEM JUDOCLUB |
U13M -Poule22 (4) |
1. | Adam TANGIEV | JC GEETBETS |
2. | Rohan VAN DER WOLF | JC MADE (NED) |
3. | Tristan VERSCHAEREN | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Milan HEYLEN | JC OLEN |
U13M -Poule23 (5) |
1. | Wout DE WIT | JC HIRANO BRECHT |
2. | Onno BUSCH | JC MADE (NED) |
3. | Stef ENGELSMAN | MAHOROKAN TJI (NED) |
4. | Robin VAN GILS | JC ARENDONK |
5. | Senne CLAES | JS LUMMEN |
U13M -Poule24 (4) |
1. | Kenzo CREMERS | JC GRUITRODE |
2. | Senne LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Thibe STINKENS | JC GRUITRODE |
3. | Boubacar DIALLO | JS BERREVOESJ |
U13M -Poule25 (4) |
1. | Mohamed MAGAMADOV | JC JITA KYOEI DUFFEL |
2. | Joeri NAKKEN | MAHOROKAN TJI (NED) |
3. | Dries CLAESKENS | JS LUMMEN |
3. | Jack SEYHAN | JUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO |
U13M -Poule26 (2) |
1. | Dwayne KOREVAAR | REBELSPORT (NED) |
2. | Tuur VERSTRATEN | JC GRUITRODE |