Resultaten |
U15M (0) |
U18M (0) |
U18V (0) |
U21M (0) |
U15V -32kg (1) |
1. | Zoi MASSART | JS REET |
U15V -40kg (2) |
1. | Viktoria GRIGORYAN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Emilie THIJSSEN | JC OUD-TURNHOUT |
U15V -44kg (5) |
U15V -48kg (7) |
1. | Samara BRABANTS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Lüna COECKELBERGS | JC VOSSELAAR! |
3. | Ilona DE WIT | JC VOSSELAAR! |
3. | Flo VERELST | SATORI KWAI MORTSEL |
5. | Roza VAN STEIJN | JC DE BRES |
5. | Lien OOMS | JC ARENDONK |
7. | Lenne VERWAEST | JC ARENDONK |
U15V -52kg (4) |
1. | Marie-Lise JANSEN | JS REET |
2. | Fien VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
3. | Hanne SMOLDEREN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Marthe PEETERS | JC BONHEIDEN |
U15V -57kg (2) |
1. | Hanne SPOORMANS | JC ARENDONK |
2. | Saartje DICK | KJC KDK SCHOTEN |
U15V -63kg (3) |
U15V +63kg (2) |
1. | Flore VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Diana VERCAMMEN | JC ONI PUURS |
U15M -34kg (5) |
U15M -38kg (9) |
1. | Brendt HEIJ | JC ONI PUURS |
2. | Mathias DE RYCKE | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Ruben VERMANDER | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Jolan PALMAERTS | JC ONI PUURS |
5. | Ian BRABANTS | MERKSEM JUDOCLUB |
5. | Jurre VERBRUGGEN | JS REET |
7. | Lars PEETERS | JC ARENDONK |
7. | Robbe CUVELIER | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U15M -42kg (7) |
1. | Mauro SCHYVINCK | JC ONI PUURS |
2. | Lyo PALS | JC ONI PUURS |
3. | Axel DECKX | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Ago KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
5. | Brent CAERS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
5. | Arkadiy LARYN | JS PARK BRASSCHAAT |
7. | Joris LOEWIK | JC OUD-TURNHOUT |
U15M -46kg (9) |
1. | Andreas ALEKSANYAN | JC ONI PUURS |
2. | Roy TEMMERMAN | JC ONI PUURS |
3. | Emir Baran KARAHAN | JC ONI PUURS |
3. | Ranat AIAZBEKOV | JC BALEN |
5. | Viktor FORSTER | JC ZWIJNDRECHT |
5. | Berre VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
7. | Arthur DECONINCK | JC VOSSELAAR! |
7. | Lucas DILLES | JC VOSSELAAR! |
U15M -50kg (10) |
1. | Jasper THONÉ | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Fabian VOS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | David BEREZNICKAS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Wout VAN DYCK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Tijme HERMANS | JT ALEN |
5. | Lucas VAN HOVE | JS PARK BRASSCHAAT |
7. | Bass DE JONGHE | JC ZWIJNDRECHT |
7. | Daan MATTHIEU | MERKSEM JUDOCLUB |
U15M -55kg (6) |
1. | Andrey KONOVALOV | SATORI KWAI MORTSEL |
2. | Seb VAN BAUWEL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Thomas VAN EUPEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Almutasem ZIEN | ANTWERPEN UNITED JUDO |
5. | Kobe CAREMANS | JS REET |
5. | David HERMANS | JC DE BRES |
U15M -60kg (3) |
U15M -66kg (4) |
1. | Kylian DELANGLEZ | JS REET |
2. | Berk OZDEMIR | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Sean NEEFS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
4. | Maxim BOSMAN | JS PARK BRASSCHAAT |
U15M +66kg (2) |
1. | Edmond GASPARYAN | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Nikolas MLADENOVIC | JS PARK BRASSCHAAT |
U18V -48kg (4) |
1. | Laura SAPATA BICHO | JS REET |
2. | Kaat LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Diewke VAN LAER | JC HIRANO BRECHT |
4. | Emilia ORBIE | YOSHI-KAN HEIST-OP-DEN-BERG |
U18V -52kg (7) |
1. | Lena CALLAERT | JS REET |
2. | Appolien TROUBLEYN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Maurien ADRIAENSEN | JC HIRANO BRECHT |
3. | Sophie AOUADI | ANTWERPEN UNITED JUDO |
5. | Nette TESSENS | JC ARENDONK |
5. | Silke DE SCHRIJVER | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Noor BOUSTTA | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U18V -57kg (7) |
1. | Roos CHRISTIAENS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Laura VAN DEN BOSCH | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Shelsy VAN OUDHEUSDEN | JC ARENDONK |
3. | Anne-Mai MICHIELS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Lara VERWAEST | JC ARENDONK |
5. | Lotte GEENEN | JC HIRANO BRECHT |
7. | Gitte VERHAEGEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U18V -63kg (3) |
U18V -70kg (3) |
U18V +70kg (4) |
1. | Evelien CHEUNG | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Yasmeen NAZARI | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Estera ENSENAT PAJOR | MERKSEM JUDOCLUB |
4. | Nore QUIRYNEN | JC VOSSELAAR! |
U18M -46kg (7) |
1. | Simon VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Cas VAN RIEL | JC ARENDONK |
3. | Toon HENCKAERTS | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Fabio VAN BAELEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Thibo DE WIT | JC VOSSELAAR! |
5. | Seppe GEBRUERS | JC HIRANO KASTERLEE |
7. | Ward VAN DEN BROEK | SATORI KWAI MORTSEL |
U18M -50kg (9) |
1. | Askhab ISAYEV | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Danylo KOTLIARENKO | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Lars DHOOGHE | JC VOSSELAAR! |
3. | Ali MURADOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
5. | Sander VAN DONINK | YOSHI-KAN HEIST-OP-DEN-BERG |
5. | Imran BOUTASMIT | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Seppe GODDERÉ | JC HIRANO KASTERLEE |
7. | Jef SIEBENS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U18M -55kg (12) |
1. | Warre JACOBS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Edmond DUMITRACHE | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Nathan TAX | JC VOSSELAAR! |
3. | Rendel PEETERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
5. | Jens DIEUDONNÉ | JC JITA KYOEI DUFFEL |
5. | Per VERDONCK | JC SAMURAI EINDHOUT |
7. | Pifte BORNBERGEN | JC BONHEIDEN |
7. | Rayan LUYTS | JC ARENDONK |
U18M -60kg (15) |
1. | Sofiane EL HAJOUTI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Lars GOOS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Xzeno EISCHEN | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Dien BALKASSEM | JC ZWIJNDRECHT |
5. | Moeslim VELIBEKOV | JT ALEN |
5. | Axl SOETENS | JC ONI PUURS |
7. | Chahid MIMOUNI | MERKSEM JUDOCLUB |
7. | Lars DE VRY | JC DE BRES |
U18M -66kg (13) |
1. | Jesney DE GRAAF | KJC KDK SCHOTEN |
2. | Bjarne WELLEKENS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Lukas LEMMENS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Seppe FRIJTERS | JC OUD-TURNHOUT |
5. | Yaroslav SHCHERBACHENKO | JC HIRANO BRECHT |
5. | Michel VERTONGEN | YOSHI-KAN HEIST-OP-DEN-BERG |
7. | Aaron PEETERS | MERKSEM JUDOCLUB |
7. | Mohmad Deni MALSAGOV | JC ZWIJNDRECHT |
U18M -73kg (11) |
1. | Xander NOOTENBOOM | JC HIRANO BRECHT |
2. | Pieter DE KEUSTER | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Mohmad ALIJEV | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Senne LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
5. | Flor LIEVENS | JC OEVEL |
5. | Cederic KOMMER | JC ARENDONK |
7. | Jonas VAN ROMPUY | SATORI KWAI MORTSEL |
7. | Nolle VAN DE VEN | JC ONI PUURS |
U18M -81kg (4) |
1. | Wout DE WIT | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Wannes VAN HASSELT | JC DE BRES |
3. | Achmad ALIJEV | JC ZWIJNDRECHT |
4. | Mohamed MAGAMADOV | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U18M +90kg (2) |
1. | Daviti SHESHABERJDZE | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Imran OZTURK | JC SAMURAI EINDHOUT |
U21V -52kg (1) |
1. | Elien STALMANS | JC ONI PUURS |
U21V -63kg (1) |
1. | Sien TESSENS | JC ARENDONK |
U21V -70kg (1) |
1. | Hanne DE VOEGT | JC ONI PUURS |
U21V -78kg (3) |
U21M -60kg (2) |
1. | Fuat APTI | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Jachja MIRZAEV | JT ALEN |
U21M -66kg (8) |
1. | Axel THYS | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Vladzislav YATSUKEVICH | JT ALEN |
3. | Adam KHAKIMOV | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Daan VAN DEN CLOOT | JC BOECHOUT |
5. | Yente MASSELUS | JS REET |
5. | Alikhan IRAZBIEV | SATORI KWAI MORTSEL |
7. | Arthur TRAPPENIERS | JC ZWIJNDRECHT |
7. | Marouane ELKADI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U21M -73kg (5) |
U21M -81kg (4) |
1. | Lukasz BORYCZKA | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Renzo PATTEET | JS REET |
3. | Rida BOUSTTA | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Sander GOOSSENS | JC ARENDONK |
U21M -90kg (3) |
U21M -100kg (1) |
1. | Jonas JANSSENS | JC BOECHOUT |