Resultaten |
U11V -Poule01 (4) |
1. | Fidam KAZIMOV | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Emma SCHEERS | JS REET |
3. | Leyla MELIKOVA | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Melina DE WIN | JC ONI PUURS |
U11V -Poule02 (4) |
1. | Vé DE CLERCK | JC ONI PUURS |
2. | Emilie THIJSSEN | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Tess MICHIELS | JC ARASHI BEERSE |
3. | Quinnet VAN DYCK | JC HIRANO BRECHT |
U11V -Poule03 (4) |
1. | Youna CLAERHOUT | JC GRUITRODE |
2. | Kate DE BRABANTER | JC HIRANO BRECHT |
3. | Enora VERBEECK | JC KDK SCHOTEN |
3. | Janne TAEKELS | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11V -Poule04 (4) |
1. | Ona VAN DER VLIET | JC ONI PUURS |
2. | Ilona DE WIT | JC VOSSELAAR! |
3. | Fleur HILKENS | JS REET |
3. | Natasha DE KEYSER | JC OUD-TURNHOUT |
U11V -Poule05 (4) |
1. | Kaat PEYFFERS | JS LUMMEN |
2. | Lien OOMS | JC ARENDONK |
3. | Lise WUYTS | JC DE BRES |
3. | Imke TOBBACK | JC HIRANO BRECHT |
U11V -Poule06 (4) |
1. | Luna NAEGELS | JC BONHEIDEN |
2. | Marilynn BRIES | JC ONI PUURS |
3. | Liene VAN HEES | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Hayden VANDEKERCKHOVE | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11V -Poule07 (4) |
1. | Lina VAN WERT | JC ONI PUURS |
2. | Lena VAN BALLAER | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Ella GOTEMANS | JC VOSSELAAR! |
3. | Julie PORTO-CARRERO | JC OUD-TURNHOUT |
U11V -Poule08 (3) |
1. | Sien VER HEYEN | JC KIIROI GEEL |
2. | Romy VANHEUCKELOM | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Fien VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
U11V -Poule09 (3) |
1. | Rune STEVENS | JC ONI PUURS |
2. | Free VAN BERGEN | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Tiara DE VOS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U11M -Poule01 (4) |
1. | Tijmen DE DECKER | JC ONI PUURS |
2. | Ansar ELDERBIEV | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Thibo HUYBRECHTS | JC ARENDONK |
3. | Mathieu DE COCK | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11M -Poule02 (4) |
1. | Tijl CROES | JC ONI PUURS |
2. | Leon BIEBAUW | JC HIRANO BRECHT |
3. | Hannes AERNOUTS | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Daan VERWAEST | JC ARENDONK |
U11M -Poule03 (5) |
1. | Lucas VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Lewis GOVAERS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Josse SIMILON | JC DE BRES |
4. | Thibault BAYENS | JC OUD-TURNHOUT |
5. | Aiko VAN BRANDT MARTINEZ | JC ARASHI BEERSE |
U11M -Poule04 (4) |
1. | Ferre WALBERS | JC ARENDONK |
2. | Daan VAN DYCK | JC HIRANO BRECHT |
3. | Hannah BOLCKMANS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
3. | Jens POLFLIET | JC ONI PUURS |
U11M -Poule05 (4) |
1. | Yits REYNERS | JC GRUITRODE |
2. | Robbe MAETENS | JC ONI PUURS |
3. | Malik GABAZOV | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Cisse SIMILON | JC DE BRES |
U11M -Poule06 (4) |
1. | Sultan GORBAROV | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Daan KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
3. | Vince DE HAES | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Ruben LIECKENS | JC DE BRES |
U11M -Poule07 (4) |
1. | Lenne THAENS | JC GRUITRODE |
2. | Ian BRABANTS | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Zia IZRAILOV | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Aurinko COECKELBERGS | JC OUD-TURNHOUT |
U11M -Poule08 (4) |
1. | Hamza SEFSAF | JC LE TREFLE |
2. | Brendt HEIJ | JC ONI PUURS |
3. | Otto - Jan VAN NIEUWENHUYZE | JC BONHEIDEN |
3. | Kobe HILKENS | JS REET |
U11M -Poule09 (4) |
1. | Jolan PALMAERTS | JC ONI PUURS |
2. | Jan - Julius VAN NIEUWENHUYZE | JC BONHEIDEN |
3. | Raffi SIMONYAN | JS LUMMEN |
3. | Emiel VAN MIERT | JC OUD-TURNHOUT |
U11M -Poule10 (4) |
1. | Anthony VARTANYAN | JS PARK BRASSCHAAT |
2. | Caj KREYNEN | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Joppe KEUSTERMANS | JC ARASHI BEERSE |
3. | Lucas DILLES | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule11 (4) |
1. | Lyo PALS | JC ONI PUURS |
2. | Nico VERHAEGHE | JC KDK SCHOTEN |
3. | Yasin ABDULKHAZHIEV | JS LUMMEN |
3. | Jelte VAN DER AVOORT | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule12 (4) |
1. | Joran DE WACHTER | SATORI KWAI MORTSEL |
2. | Joris LOEWIK | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Ennio GURZI | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Vincent Gabriël HULSELMANS | JC ARENDONK |
U11M -Poule13 (4) |
1. | Axel VAN GILS | JC ARENDONK |
2. | Seppe DIERCKX | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Deny NIKAEV | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Yinai CLOOSTERMANS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U11M -Poule14 (4) |
1. | Camiel JORIS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Emir KARAHAN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Berre VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Teun SEYEN | JC KIIROI GEEL |
U11M -Poule15 (4) |
1. | Matisse SWENTERS | JC GRUITRODE |
2. | Rune DILISSEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Andreas ALEKSANYAN | JC ONI PUURS |
3. | Zenne SCHEYLTJENS | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule16 (4) |
1. | Mathis VERBIST | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Mattis BELLEFROID | JC ONI PUURS |
3. | Karel DELVAUX | JC KIIROI GEEL |
3. | David HERMANS | JC DE BRES |
U11M -Poule17 (4) |
1. | Roy TEMMERMAN | JC ONI PUURS |
2. | Gor ALEKSANYAN | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Mauro GOBBE | JC VOSSELAAR! |
3. | Mats VAN GESTEL | JC HIRANO BRECHT |
U11M -Poule18 (4) |
1. | Yasin GERIEV | JS LUMMEN |
2. | Thiebe VAN LAER | JC HIRANO BRECHT |
3. | Rens VAN DEN BOSCH | JS REET |
3. | Lars BASTIAENSEN | JC KIIROI GEEL |
U11M -Poule19 (3) |
1. | Victor DECKX | JC KIIROI GEEL |
2. | Jonas THYS | JS REET |
3. | Youssef BENYAHJA MOKRAI | JC BUJIN WILRIJK |
U13V -Poule01 (2) |
1. | Viktoria GRIGORYAN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Sophie VAN REGEMORTER | JC HIRANO KASTERLEE |
U13V -Poule02 (4) |
1. | Samara BRABANTS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Kyla GAYRBEKOVA | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Amelie WELLEKENS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Lenne VERWAEST | JC ARENDONK |
U13V -Poule03 (4) |
1. | Emma CREEMERS | JC GRUITRODE |
2. | Lüna COECKELBERGS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Lisa CORNELIS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Jolien NAGELS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13V -Poule04 (4) |
1. | Axelle VERCAMMEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Anaïs REYNTJENS | JS REET |
3. | Hanne SMOLDEREN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Fleur SAMAIN | JS PARK BRASSCHAAT |
U13V -Poule05 (4) |
1. | Calliope DOOMS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Marie-Lise JANSEN | JS REET |
3. | Mie VAN HEURCK | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Nour GHARRED | JC OUD-TURNHOUT |
U13V -Poule06 (4) |
1. | Tianny DELANGLEZ | JC ONI PUURS |
2. | Laura SAPATA BICHO | JS REET |
3. | Kaat LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Yelle DELAT | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U13V -Poule07 (4) |
1. | Shelsy VAN OUDHEUSDEN | JC ARENDONK |
2. | Lotte GEENEN | JC HIRANO BRECHT |
3. | Ecrin SIPAHI | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Laura VAN DIJCK | JC DE BRES |
U13V -Poule08 (4) |
1. | Makselina MAGAMADOVA | JC JITA KYOEI DUFFEL |
2. | Tille DE BONDT | JC ONI PUURS |
3. | Samira NAILI | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Iluna JANSSENS | JS PARK BRASSCHAAT |
U13V -Poule09 (4) |
1. | Appolien TROUBLEYN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
2. | Emmy ROSS | JC GRUITRODE |
3. | Flore VAN CAMP | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Yanah STERKENS | JC OUD-TURNHOUT |
U13V -Poule10 (5) |
1. | Winne THAENS | JC GRUITRODE |
2. | Lore IELEGEMS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Emma VAN EYNDHOVEN | JC HIRANO BRECHT |
4. | Elien VAN DEN BROECK | JC ARENDONK |
5. | Elise VERCAUTEREN | JC KDK SCHOTEN |
U13V -Poule11 (2) |
1. | Sophie BORYCZKA | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Flore VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
U13V -Poule12 (2) |
1. | Yasmeen NAZARI | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Ferdaouss BENYAHJA MOKRAI | JC BUJIN WILRIJK |
U13M -Poule02 (5) |
1. | Axel DECKX | JC HIRANO KASTERLEE |
2. | Dylan HULSELMANS | JC ARENDONK |
3. | Brent CAERS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
4. | Dante Alexander VARELA PEREIRA | JC KDK SCHOTEN |
5. | Navano MAES | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule03 (4) |
1. | Dante GRIGORYAN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Toon HENCKAERTS | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Thomas VAN DER VLIET | JC ONI PUURS |
3. | Joran BAEYENS | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule04 (4) |
1. | Simon VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Mats BOSMANS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Gilles VAN NOOTEN | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Jasper SAMAIN | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule05 (4) |
1. | Garik HAKOBYAN | JS LUMMEN |
2. | Kaelan TAX | JC ARASHI BEERSE |
3. | Ago KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
3. | Seppe VAN HERCK | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule06 (4) |
1. | Thibo DE WIT | JC VOSSELAAR! |
2. | Bavo PEYFFERS | JS LUMMEN |
3. | Nand MEERSMANS | JC ONI PUURS |
3. | Jasper WILLEMS | JC ARENDONK |
U13M -Poule07 (4) |
1. | Seppe PAPS | JS LUMMEN |
2. | Lander CAPIAU | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Jordy THIELEMANS | JC VOSSELAAR! |
3. | Willem VANSLEMBROUCK | JS REET |
U13M -Poule08 (4) |
1. | Lars DHOOGHE | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Seb VAN BAUWEL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Seppe GODDERÉ | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Jenno VERCAUTEREN | JS REET |
U13M -Poule09 (4) |
1. | Wout VAN BERGEN | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Jasper THONE | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Ruben BOLCKMANS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
3. | Siebe TOBBACK | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule10 (4) |
1. | Mahmoud AKHMETOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Nikolai DADAIAN | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Rayan LUYTS | JC ARENDONK |
3. | Bruno WOUTERS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13M -Poule11 (4) |
1. | Sem TACK | JC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE |
2. | Axl WILLEMS | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Kylian DELANGLEZ | JC ONI PUURS |
3. | Brell SIMONS | JS LUMMEN |
U13M -Poule12 (4) |
1. | Lander VAN DIJCK | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Stijn JANSSEN | JC KIIROI GEEL |
3. | Wout VAN DYCK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Rik WILLEMS | JC HIRANO KASTERLEE |
U13M -Poule13 (4) |
1. | Farid TEMIRGEREEV | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Mani RAETS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Warre SWINNEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Miel DE BACKER | JC DE BRES |
U13M -Poule14 (4) |
1. | Emile WYNANTS | JS LUMMEN |
2. | Max CREMERS | JC GRUITRODE |
3. | Thiemen RENDERS | JC DE BRES |
3. | Cas TROUBLEYN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U13M -Poule15 (4) |
1. | Senne LAUWERS | JC ARENDONK |
2. | Bas SCHOENMAECKERS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Matz VANHEUKELOM | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Rik MYS | JC DE BRES |
U13M -Poule16 (4) |
1. | Ali MURADOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Dien BALKASSEM | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Lars GOOS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Leander LEDEGANCK | SATORI KWAI MORTSEL |
U13M -Poule17 (4) |
1. | Jaro KLUSKENS | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Farouk HAMZAOUI | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Walid EL ARAJ | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Rune KRIECKEMANS | JC KIIROI GEEL |
U13M -Poule18 (4) |
1. | Berk OZDEMIR | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Abdallah OUMHANI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Ditse VAN DER HEYDEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Thor GOTEMANS | JC VOSSELAAR! |
U13M -Poule19 (4) |
1. | Vince SCHUERWEGEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Chahid MIMOUNI | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Zappa SIMONS | JS LUMMEN |
3. | Nikita POPOV | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U13M -Poule20 (4) |
1. | Achmad ALIJEV | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Haroun ELKADI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Aaron PEETERS | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Indra DENIS | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule21 (4) |
1. | Mathieu DE VILLERS OU DEVILLERS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Matija MILANOVIC | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Jeff WIRIX | JS LUMMEN |
3. | Ahmed MAGAMADOV | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13M -Poule22 (4) |
1. | Mukhammad ULUBIYEV | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Edmond GASPARYAN | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Tristan VERSCHAEREN | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Mcquilson MBAH | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule23 (4) |
1. | Dries CLAESKENS | JS LUMMEN |
2. | Gokhan OZTURK | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Nikolas MLADENOVIC | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Siebe MENSH | JC SAMURAI EINDHOUT |