Resultaten |
U9V -Poule1 (3) |
1. | Zoi MASSART | JS REET |
2. | Emma SCHEERS | JS REET |
3. | Saron PROVOOST | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U9V -Poule2 (4) |
1. | Emilie THIJSSEN | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Ona VAN DER VLIET | JC ONI PUURS |
3. | Lien OOMS | JC ARENDONK |
4. | Ilona DE WIT | JC VOSSELAAR! |
U9V -Poule3 (4) |
1. | Lotte CALLAERTS | JC ONI PUURS |
2. | Joke RAES | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Fran BRYS | JC SAMURAI EINDHOUT |
4. | Stien HOPPENBROUWERS | SATORI KWAI MORTSEL |
U9V -Poule4 (3) |
1. | Lina VAN WERT | JC ONI PUURS |
2. | Lena VAN BALLAER | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Fien VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
U9V -Poule5 (3) |
1. | Rune STEVENS | JC ONI PUURS |
2. | Sien VER HEYEN | JC SPORTING CENTER GEEL |
3. | Free VAN BERGEN | JC OUD-TURNHOUT |
U9V -Poule6 (2) |
1. | Vé DE CLERCK | JC ONI PUURS |
2. | Tess MICHIELS | JC ARASHI BEERSE |
U9V -Poule7 (3) |
1. | Dayden LAMBRECHTS | WAZA RYU LILLE |
2. | Nook GEERTS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Myla DEKORT | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U9V -Poule8 (2) |
1. | Ella GOTEMANS | JC VOSSELAAR! |
2. | Arya VAN ASSCHE | JC ONI PUURS |
U9M -Poule1 (3) |
1. | Vincent VANDER VEKEN | JC KDK SCHOTEN |
2. | Hannes AERNOUTS | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Senne VAN DEN BERGH | JC ONI PUURS |
U9M -Poule2 (3) |
1. | Jens JANSSENS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
2. | Tay HUFKENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Robbe MAETENS | JC ONI PUURS |
U9M -Poule3 (3) |
1. | Jayden-Jay BOOMS | JC GRUITRODE |
2. | Lucas VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Brent RAEYMAKERS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U9M -Poule4 (3) |
1. | Brendt HEIJ | JC ONI PUURS |
2. | Arne BEEKMAN | JC GRUITRODE |
3. | Menno DE TOLLENAERE | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U9M -Poule5 (3) |
1. | Axel VAN GILS | JC ARENDONK |
2. | Arkadiy LARYN | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Jules THIBAU | JC HIRANO BRECHT |
U9M -Poule6 (3) |
1. | Jolan PALMAERTS | JC ONI PUURS |
2. | Filip MOGIELNICKI | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Jelte VAN DER AVOORT | JC VOSSELAAR! |
U9M -Poule7 (3) |
1. | Liam HENDRICKX | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Emile VAN GILS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Solaiman EL ISSAOUI | JC OUD-TURNHOUT |
U9M -Poule8 (3) |
1. | Emir KARAHAN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
2. | Simon BOSMANS | JC GRUITRODE |
3. | Marnick MAES | JC SAMURAI EINDHOUT |
U9M -Poule9 (3) |
1. | Lyo PALS | JC ONI PUURS |
2. | Mil EELEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Amar DIOP | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U9M -Poule10 (3) |
1. | Aaron CARBAAT | JC ARENDONK |
2. | Karel DELVAUX | JC SPORTING CENTER GEEL |
3. | Jonas STRAGIER | JC ONI PUURS |
U9M -Poule11 (3) |
1. | Matisse SWENTERS | JC GRUITRODE |
2. | Roy TEMMERMAN | JC ONI PUURS |
3. | Kobe BAEYENS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U9M -Poule12 (3) |
1. | Wout DE ROECK | JC ONI PUURS |
2. | Arthur DECONINCK | JC VOSSELAAR! |
3. | Vic AERTS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U9M -Poule13 (3) |
1. | Mathis VERBIST | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Higen DESMOND | JC ARENDONK |
3. | Robbe BAL | JC SAMURAI WILLEBROEK |
U9M -Poule14 (3) |
1. | Victor DECKX | JC SPORTING CENTER GEEL |
2. | Raf PAUWELS | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Jorre WOUTERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U9M -Poule15 (3) |
1. | Ties GEUNS | JC GRUITRODE |
2. | Tijmen DE DECKER | JC ONI PUURS |
3. | Enes SAHIN | JC SPORTING CENTER GEEL |
U9M -Poule16 (3) |
1. | Daan VAN DYCK | JC HIRANO BRECHT |
2. | Thomas JACOBS | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Daan KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
U9M -Poule17 (3) |
1. | Arne HENDRICKX | JC SPORTING CENTER GEEL |
2. | Titus DE COCK | JC ONI PUURS |
3. | Vincent VANDER BORGHT | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U9M -Poule18 (3) |
1. | Maylo SCHELFTHOUT | JC ONI PUURS |
2. | Laurens VAN TILBURG | JC SPORTING CENTER GEEL |
3. | Toon VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
U9M -Poule19 (3) |
1. | Len VAN WERT | JC ONI PUURS |
2. | Maxim GANIN GOROKHOV | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Jayden DONCKERS | JC HIRANO BRECHT |
U9M -Poule20 (3) |
1. | Hartwin VAN HECKE | JS SAMURAI WILLEBROEK |
2. | Ferre DONS | JC ONI PUURS |
3. | Conor BYRNE | JC ONI PUURS |
U9M -Poule21 (4) |
1. | Berre VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Mattis BELLEFROID | JC ONI PUURS |
3. | Yinai CLOOSTERMANS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
4. | Fen LINSKENS | JC ONI PUURS |
U9M -Poule22 (3) |
1. | Lou WILLEMS | JC SPORTING CENTER GEEL |
2. | Victor GRAJKOWSKI | JC ONI PUURS |
3. | Rami KHALIL | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11V -Poule1 (4) |
1. | Lenne VERWAEST | JC ARENDONK |
2. | Inya FOLSON | JC HAMONT |
3. | Maithe BAEYENS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
4. | Emmelien HARRMANN | JC VOSSELAAR! |
U11V -Poule2 (4) |
1. | Charlotte SCHEERS | JS REET |
2. | Mie VAN HEURCK | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Luna COEKELBERGS | JC OUD-TURNHOUT |
4. | Flo VERELST | SATORI KWAI MORTSEL |
U11V -Poule3 (4) |
1. | Jade JANSSENS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
2. | Eline PIROT | SATORI KWAI MORTSEL |
3. | Yelle DELAT | JS SAMURAI WILLEBROEK |
4. | Fleur VAN DE CASTEELE | JC HERENTHOUT |
U11V -Poule4 (5) |
1. | Shelsy VAN OUDHEUSDEN | JC ARENDONK |
2. | Tianny DELANGLEZ | JC ONI PUURS |
3. | Axelle VERCAMMEN | JC VOSSELAAR! |
4. | Victoria VANDER VEKEN | JC KDK SCHOTEN |
5. | Kaat LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
U11V -Poule5 (4) |
1. | Vie HUFKENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Lenthe MARIEN | JC DAF OEVEL |
3. | Marie DE VOEGT | JC ONI PUURS |
4. | Ecrin SIPAHI | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11V -Poule6 (4) |
1. | Appolien TROUBLEYN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
2. | Noor VERSTRATEN | JC GRUITRODE |
3. | Rowan VAN ASSCHE | JC ONI PUURS |
4. | Laura SAPATA BICHO | JS REET |
U11V -Poule7 (4) |
1. | Lotte GEENEN | JC HIRANO BRECHT |
2. | Hanne SPOORMANS | JC ARENDONK |
3. | Rajana AVTURKHANOVA | JC HERENTHOUT |
4. | Tille DE BONDT | JC ONI PUURS |
U11V -Poule8 (4) |
1. | Maite PIETERS | JC GENT-DRONGEN |
2. | Hailey BIESMANS | JC GRUITRODE |
3. | Isabelle MERKS | JC ARENDONK |
4. | Nette VAN ROMPAEY | JC SAMURAI EINDHOUT |
U11V -Poule9 (3) |
1. | Flore VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Rune SCHROOTEN | JC GRUITRODE |
3. | Noor CELIS | JC HERENTHOUT |
U11V -Poule10 (3) |
1. | Sophie BORYCZKA | ASAHI WILRIJK |
2. | Laura LUYCKX | JC BALEN |
3. | Nuttah LAMBRECHTS | WAZA RYU LILLE |
U11V -Poule11 (3) |
1. | Kaat VAN HOUT | JC HAMONT |
2. | Yasmeen NAZARI | JC ZWIJNDRECHT |
3. | Sukina COVENTS | JC ONI PUURS |
U11V -Poule12 (1) |
1. | Yona CROENEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
U11M -Poule1 (4) |
1. | Sem DECKX | JC BALEN |
2. | Gust GEUNS | JC GRUITRODE |
3. | Ward MICHIELS | JC ARASHI BEERSE |
4. | Dylan HULSELMANS | JC ARENDONK |
U11M -Poule2 (4) |
1. | Kobe DOM | JS REET |
2. | Stijn SCHEPERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Thomas VAN DER VLIET | JC ONI PUURS |
4. | Ybe BERTELS | JC ARENDONK |
U11M -Poule3 (4) |
1. | Simon VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
2. | WARRE SWINNEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Siebe JANSSENS | JS PARK BRASSCHAAT |
4. | Mats BOSMANS | JC OUD-TURNHOUT |
U11M -Poule4 (4) |
1. | Annas MARCHOOH | ASAHI WILRIJK |
2. | Askab AUGEREEV | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Kirill CHETININ | JC ARENDONK |
4. | Ago KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
U11M -Poule5 (4) |
1. | Kaelan TAX | JC ARASHI BEERSE |
2. | Vince GARITTE | JC HIRANO KASTERLEE |
3. | Mani RAETS | JC KDK SCHOTEN |
4. | Malte HADYK | SATORI KWAI MORTSEL |
U11M -Poule6 (4) |
1. | Lowie VAN DEN EYNDE | JC DAF OEVEL |
2. | Jordy THIELEMANS | JC VOSSELAAR! |
3. | Tibe OP DE WEERDT | JC HERENTHOUT |
4. | Nathan VANSTEENKISTE | JS PARK BRASSCHAAT |
U11M -Poule7 (4) |
1. | Nikolai DADAIAN | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Rune ADRIAENSSEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Jenno VERCAUTEREN | JS REET |
4. | Raschid TSIMKHAEV | JC OUD-TURNHOUT |
U11M -Poule8 (4) |
1. | Ilias COVENTS | JC ONI PUURS |
2. | Seth BEUGELS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Fionnlaigh DALEMANS | JS REET |
4. | Ruben BOLCKMANS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U11M -Poule9 (3) |
1. | Farid TEMIRGEREEV | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Nils DE LENTDECKER | JC ONI PUURS |
3. | Stan DEKORT | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U11M -Poule10 (4) |
1. | Matthias VAN TILBURG | JC SPORTING CENTER GEEL |
2. | Mathias GYS | JC ARENDONK |
3. | Charl RENDERS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
4. | Kylian DELANGLEZ | JC ONI PUURS |
U11M -Poule11 (4) |
1. | Wout VAN BERGEN | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Witse BUSCHMAN | JS PARK BRASSCHAAT |
3. | Zille WILLEMS | JC SPORTING CENTER GEEL |
4. | Joppe STUYCK | JC BUJIN WILRIJK |
U11M -Poule12 (4) |
1. | Manolo VAN VLIERBERGHE | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Robbe VAN DEN WILDENBERG | JC HASSELT |
3. | Tyan EMMERS | JC HAMONT |
4. | Toon JANSSEN | JC SPORTING CENTER GEEL |
U11M -Poule13 (4) |
1. | Lander VAN DIJCK | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Stijn JANSSEN | JC SPORTING CENTER GEEL |
3. | Daan BAL | JS SAMURAI WILLEBROEK |
4. | Finn DE GROOF | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule14 (4) |
1. | Mathieu DE VILLERS OU DEVILLERS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Matija MILANOVIC | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Rune KRIECKEMANS | JC SPORTING CENTER GEEL |
4. | Thor VAN DEN HEUVEL | JC VOSSELAAR! |
U11M -Poule15 (4) |
1. | Cas VAN RIEL | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Tygo BOONEN | JC HAMONT |
3. | Gill PEETERS | JC HULSHOUT |
4. | Jules MELCKMANS | SATORI KWAI MORTSEL |
U11M -Poule16 (4) |
1. | Lars GOOS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Lorenzo DOMINGUEZ MARTINEZ | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Ali MURADOV | JC SPORTING CENTER GEEL |
4. | Farouk HAMZAOUI | MERKSEM JUDOCLUB |
U11M -Poule17 (4) |
1. | Jowen SWOLFS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Kobe VAN DYCK | JC HIRANO BRECHT |
3. | Vidar NOLLET | JC HULSHOUT |
4. | Robin JANSSENS | JS PARK BRASSCHAAT |
U11M -Poule18 (4) |
1. | Mahmoud AKHMETOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Cas TROUBLEYN | JS SAMURAI WILLEBROEK |
3. | Nikita POPOV | KJC KIAI RYU HERENTALS |
4. | Senne LAUWERS | JC ARENDONK |
U11M -Poule19 (4) |
1. | Dien BALKASSEM | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Tibe SMEETS | JC GRUITRODE |
3. | Robbe VAN NUETEN | JS REET |
4. | Robbe FLEURACKERS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U11M -Poule20 (4) |
1. | Leander LEDEGANCK | SATORI KWAI MORTSEL |
2. | Yorben HAEST | JC VOSSELAAR! |
3. | Leandro VERVROEGEN | JC ZWIJNDRECHT |
4. | Cas VAN DEN HEUVEL | JC BUJIN WILRIJK |
U11M -Poule21 (4) |
1. | Thor GOTEMANS | JC VOSSELAAR! |
2. | Haroun ELKADI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Jaro KLUSKENS | JC ZWIJNDRECHT |
4. | Senna VREYS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U11M -Poule22 (4) |
1. | Achmad ALIJEV | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Vince SCHUERWEGEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Berk OZDEMIR | MERKSEM JUDOCLUB |
4. | Victor TELEA | JC BALEN |
U11M -Poule23 (4) |
1. | Aaron PEETERS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Jerome MINTJENS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Mathias BOONE | JC ZWIJNDRECHT |
4. | Saidou DIOP | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U11M -Poule24 (3) |
1. | Edmond GASPARYAN | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Gokhan OZTURK | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Arsen IVASHCHINENKO | JS PARK BRASSCHAAT |
U11M -Poule25 (3) |
1. | Mukhammad ULUBIYEV | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Hasse JANSSENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Axel KOPPERT | JS PARK BRASSCHAAT |
U11M -Poule26 (3) |
1. | Lowie BREEMANS | JC GRUITRODE |
2. | Kobe VAN DEN BLIEK | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Deniz SOMUNCU | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U13V -Poule1 (4) |
1. | Tritsawan DECHA-AKKHARAMONGKOL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Ella KERKHOFS | JC BALEN |
3. | Jinte PIETERS | JS REET |
4. | Merline BRUYNDONCKX | JC FUDOSHIN ZOERSEL |
U13V -Poule2 (4) |
1. | Mie KENIS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Mex HUFKENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Jorünn DE WIT | JC VOSSELAAR! |
4. | Noriko POTTERS | JC OUD-TURNHOUT |
U13V -Poule3 (4) |
1. | Lena CALLAERT | JS REET |
2. | Nette TESSENS | JC ARENDONK |
3. | Kyra VAN DER HEYDEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
4. | Jasmien EENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U13V -Poule4 (4) |
1. | Maurien ADRIAENSEN | JC HIRANO BRECHT |
2. | Ailani KEGELS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Krissia VAN BAELEN | JC HIRANO KASTERLEE |
4. | Leen BONGAERS | JC GRUITRODE |
U13V -Poule5 (4) |
1. | Annouck GEYSKENS | JC GRUITRODE |
2. | Rika NAGELS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
3. | Roxanne JANSEN | JC DAF OEVEL |
4. | Sam DE CORDT | JC KDK SCHOTEN |
U13V -Poule6 (4) |
1. | Jolinka DORISSEN | JC BALEN |
2. | Estera ENSENAT PAJOR | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Laura VAN THILLO | JC ARENDONK |
4. | Anouk VISSERS | KJC KIAI RYU HERENTALS |
U13V -Poule7 (4) |
1. | Janne SWOLFS | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Yana DOMS | JC KDK SCHOTEN |
3. | Noumedia COVENTS | JC ONI PUURS |
4. | Sien VAN LOOCK | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13V -Poule8 (4) |
1. | Amberley VAN DEN BROECK | JC HERENTHOUT |
2. | Jutta DE BONDT | JC ONI PUURS |
3. | Nora DE LAET | JC ARENDONK |
4. | Renske VAN DER AUWERA | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13V -Poule9 (4) |
1. | Mirena MENEGHINI | JC GRUITRODE |
2. | Celine GODTS | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Mayte STEVENS | JC ONI PUURS |
4. | Anna CEULEMANS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13V -Poule10 (5) |
1. | Floriane MBIYA BENZANGO | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Nore QUIRYNEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Kiana OP DE WEERDT | JC HERENTHOUT |
4. | Emma BRASPENNINCKX | JC HIRANO BRECHT |
5. | Hala EL MADI | JS SAMURAI WILLEBROEK |
U13M -Poule1 (3) |
1. | Lennart VERJANS | JC HASSELT |
2. | Fabio VAN BAELEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Niklas HULSELMANS | JC ARENDONK |
U13M -Poule2 (4) |
1. | Per VERDONCK | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Abubakar TSURCHADRJIEV | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Ilias MASSART | JS REET |
4. | Bjorn VAN WEESENBEECK | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule3 (4) |
1. | Aschab ISAYEV | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Arthur LUYCKX | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Patrick Bogsan CONSTANTIN | JC OUD-TURNHOUT |
4. | Xavier DRYWA | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U13M -Poule4 (4) |
1. | Rendel PEETERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Seppe FRIJTERS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Arne BUSCHMAN | JS PARK BRASSCHAAT |
4. | Nathan TAX | JC ARASHI BEERSE |
U13M -Poule5 (4) |
1. | Seth MAEREVOET | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Arne WASTYN | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Lars MATTHIJS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
4. | Jan MOLENBERGHS | JC VOSSELAAR! |
U13M -Poule6 (4) |
1. | Edmond DUMITRACHE | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Lars VERJANS | JC HASSELT |
3. | Wout SCHOONVLIET | JC JITA KYOEI DUFFEL |
4. | Kobe DE MEYER | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule7 (4) |
1. | Xzeno EISCHEN | MERKSEM JUDOCLUB |
2. | Alan FORDEL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Daan SMETS | JC ARENDONK |
4. | Jens DIEUDONNÉ | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U13M -Poule8 (4) |
1. | Diede HAEX | JC GRUITRODE |
2. | Cis SMEYERS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Quinten RAES | JS SAMURAI WILLEBROEK |
4. | Nathan TER HARK | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule9 (4) |
1. | Lors ELDERBIEV | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Lukas LEMMENS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Warre JACOBS | JC SAMURAI EINDHOUT |
4. | Thomas VAN HOUDT | JC SPORTING CENTER GEEL |
U13M -Poule10 (4) |
1. | Yasir OUMALATOV | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Daan VAN DER STIGHELEN | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Lukas ROELAND | JC KDK SCHOTEN |
4. | Niels VAN GINNEKEN | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule11 (4) |
1. | Kyan GYSBRECHTS | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Maxim KADIVNIK | JC ONI PUURS |
3. | Jaro DE KOCK | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Cis BENIJTS | JC DAF OEVEL |
U13M -Poule12 (4) |
1. | Jolan NOLLET | JC HULSHOUT |
2. | Enes BAYGUNES | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Benjamin RUYTERS | JC KDK SCHOTEN |
4. | Ziggy VAN NOPPEN | JC OUD-TURNHOUT |
U13M -Poule13 (4) |
1. | Lander GOOSSENS | JC ARENDONK |
2. | Soufiane EL HAJOUTI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Louis CLAEYS | JC SAMURAI EINDHOUT |
4. | Milan DE CORDT | JC KDK SCHOTEN |
U13M -Poule14 (4) |
1. | Milan THYS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
2. | Victor VAN GILS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Wassim BETTAH | ASAHI WILRIJK |
4. | Robin VAN GILS | JC ARENDONK |
U13M -Poule15 (4) |
1. | Oussama MARCHOOH | ASAHI WILRIJK |
2. | Victor WEEDA | SPORTSCHOOL GEELHOED (NED) |
3. | Kobe HAAGDORENS | JS PARK BRASSCHAAT |
4. | Thomas QUIRYNEN | JC ARENDONK |
U13M -Poule16 (4) |
1. | Frank VAN LIESHOUT | ANTWERPEN UNITED JUDO |
2. | Abriël VERSCHOORE | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Naut DOM | JS REET |
4. | Dario DE VOS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U13M -Poule17 (4) |
1. | Tijl COOMANS | JC SAMURAI EINDHOUT |
2. | Quinten DENIES | JS REET |
3. | Ferre VAN HOUT | JC BALEN |
4. | Elias VANSTEENKISTE | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule18 (4) |
1. | Mohmad ALIJEV | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Andrean DIMITROV | JC HERENTHOUT |
3. | Andrej VERHAEGHEN | JS PARK BRASSCHAAT |
4. | Thimo MERKS | JC ARENDONK |
U13M -Poule19 (5) |
1. | Simon FORNOVILLE | JC KDK SCHOTEN |
2. | Daoud TEMIRGEREEV | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Ben GEERAERTS | JC SAMURAI EINDHOUT |
4. | Jess SCHOENMAKERS | JC HERENTHOUT |
5. | Senne LEENAERTS | JC HIRANO BRECHT |
U13M -Poule20 (4) |
1. | Thibe STINKENS | JC GRUITRODE |
2. | Art ROUWENS | JC FUDOSHIN ZOERSEL |
3. | Ben SAPATA | JS REET |
4. | Khaled BOUCHIKHI | JC BUJIN WILRIJK |
U13M -Poule21 (4) |
1. | Gagik TOVMASYAN | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Xander NOOTENBOOM | JC HIRANO BRECHT |
3. | Nico JANSSEN | JC TSUKURI VELDWEZELT |
4. | Kobe CLEREBOUT | JC ONI PUURS |
U13M -Poule22 (4) |
1. | Wout DE WIT | JC HIRANO BRECHT |
2. | Cederic KOMMER | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Wannes VAN HASSELT | JC DE BRES |
4. | Thomas MENS | JC DAF OEVEL |
U13M -Poule23 (4) |
1. | Tuur VERSTRATEN | JC GRUITRODE |
2. | Bjarne WELLEKENS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Lowik MINTJENS | JC HIRANO BRECHT |
4. | Jesney DE GRAAF | JC KDK SCHOTEN |
U13M -Poule24 (4) |
1. | David KOBZEV | JC GRUITRODE |
2. | Imran OZTURK | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Mohamed MAGAMADOV | JC JITA KYOEI DUFFEL |
4. | Jabir OUAAZIZI | ASAHI WILRIJK |
U13M -Poule25 (2) |
1. | Alhamzah HASSOUN | JC TSUKURI VELDWEZELT |
2. | Ceyson VAN OEVELEN | JS PARK BRASSCHAAT |
U13M -Poule26 (2) |
1. | Nathan GILON | JC BUJIN WILRIJK |
2. | Younes BOUKRICHAN | ASAHI WILRIJK |