Resultaten |
U15V -36kg (1) |
1. | Zoi MASSART | JS REET |
U15V -48kg (3) |
1. | Lena VAN BALLAER | JC HIRANO KASTERLEE |
2. | Luna NAEGELS | JC BONHEIDEN |
3. | Jolien NAGELS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U15V -52kg (3) |
1. | Rose POPPE | JITSU-KWAI HAMME |
2. | Kyara VAN BUYNDER | JUDOKWAI DE KLINGE |
3. | Lotte BULLENS | JS LUMMEN |
U15V -57kg (5) |
1. | Fien VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
2. | Ilona DE WIT | JC VOSSELAAR! |
3. | Hanne SMOLDEREN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Saartje DICK | KJC KDK SCHOTEN |
5. | Lien OOMS | JC ARENDONK |
U15V -63kg (2) |
1. | Aagje DE JONGHE | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Gitte HENDRICKX | JC ARENDONK |
U15V +63kg (2) |
1. | Flore VAN CAMP | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Flore VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
U15M -34kg (2) |
1. | Lucas VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
2. | Ferre VONCKERS | JC DIAMANT LUTSELUS |
U15M -38kg (5) |
1. | Robbe MAETENS | JC ONI PUURS |
2. | Mathias DE RYCKE | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Ian BRABANTS | MERKSEM JUDOCLUB |
4. | Lucas VERHOEVEN | JC VOSSELAAR! |
5. | Dylan HULSELMANS | JC ARENDONK |
U15M -42kg (6) |
1. | Ruben VERMANDER | JC ZWIJNDRECHT |
2. | Jiro OVERKAMP | JC MADE (NED) |
3. | Bent VAN LEEMPUT | KJC KDK SCHOTEN |
3. | Lars PEETERS | JC ARENDONK |
5. | Basil BEIRNAERT | JC SINAAI |
5. | Joppe RYCKAERT | JC ZWIJNDRECHT |
U15M -46kg (4) |
1. | Emir Baran KARAHAN | JC ONI PUURS |
2. | Mats BOSMANS | JC VOSSELAAR! |
3. | Ago KERSEMANS WARTEL | JC ONI PUURS |
4. | Brent CAERS | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U15M -50kg (8) |
1. | Lars VANROOSE | JS IPPON BUGGENHOUT |
2. | Ranat AIAZBEKOV | JC BALEN |
3. | Berre VERSTRAELEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Andrey KONOVALOV | SATORI KWAI MORTSEL |
5. | Roy TEMMERMAN | JC ONI PUURS |
5. | Ferre JOOSTENS | JC KODOKAN MERCHTEM |
7. | Lasse REBEREZ | JC KODOKAN MERCHTEM |
7. | Mehdi EL MRABET | JC KODOKAN MERCHTEM |
U15M -55kg (9) |
1. | Seb VAN BAUWEL | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | David BEREZNICKAS | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Emile WYNANTS | JS LUMMEN |
3. | Karel DELVAUX | JC KIIROI GEEL |
5. | Thiebe VAN LAER | JC HIRANO BRECHT |
5. | Daan MATTHIEU | MERKSEM JUDOCLUB |
7. | Bass DE JONGHE | JC ZWIJNDRECHT |
7. | Ruben ROTTHIER | JC ZWIJNDRECHT |
U15M -60kg (6) |
1. | Kobe GRÉGOIRE | JIGO-TAI ZEMST |
2. | Sander MEESTERS | JC SINAAI |
3. | Joran BAEYENS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Joachim POULIN | JC KOERSEL |
5. | Noah NOUNAHOU ADANDE | JIGO-TAI ZEMST |
5. | Thomas VAN EUPEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U15M -66kg (2) |
1. | Indra DENIS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Alexander DARIMONT | JC HIRANO BRECHT |
U15M +66kg (4) |
1. | Vince DRUBBEL | JC EVERGEM |
2. | Berk OZDEMIR | MERKSEM JUDOCLUB |
3. | Kylian DELANGLEZ | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Ruben VAN RIET | JC BOECHOUT |
U18V -48kg (2) |
1. | Minke DE RUITER | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Kyra VAN DER HEYDEN | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U18V -52kg (7) |
1. | Maaike HOOGEVEEN | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Diewke VAN LAER | JC HIRANO BRECHT |
3. | Marthe MEEUWS | JS LUMMEN |
3. | Maurien ADRIAENSEN | JC HIRANO BRECHT |
5. | Minke DE RUITER | TALENT BASE NL (NED) |
5. | Nioma GULDENTOPS | JC SAMURAI EINDHOUT |
7. | Nette TESSENS | JC ARENDONK |
U18V -57kg (8) |
1. | Boelsma MILA | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Amara BUWALDA | TALENT BASE NL (NED) |
3. | Mex HUFKENS | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Appolien TROUBLEYN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Laura VAN DEN BOSCH | JC JITA KYOEI DUFFEL |
5. | Naomi DELAFORTRIE | JIGO-TAI ZEMST |
7. | Silke DE SCHRIJVER | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Jorünn DE WIT | JC VOSSELAAR! |
U18V -63kg (6) |
1. | Faye SPINDER | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Offenberg LEAH | TALENT BASE NL (NED) |
3. | Lore IELEGEMS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Anne-Mai MICHIELS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Anna CEULEMANS | JS REET |
5. | Tianny DELANGLEZ | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U18V -70kg (3) |
1. | Ellemiek MOSTERMAN | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Rika NAGELS | JT ALEN |
3. | Emma VAN EYNDHOVEN | JC HIRANO BRECHT |
U18V +70kg (4) |
1. | Birthe BRAL | JS LUMMEN |
2. | Janne BULLENS | JS LUMMEN |
3. | Nore QUIRYNEN | JC VOSSELAAR! |
4. | Charlotte KOX | JC BOECHOUT |
U18M -46kg (1) |
1. | Atse DEVOOGDT | JIGO-TAI ZEMST |
U18M -50kg (7) |
1. | Kuipers JOHN VINCENT | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Sebas BOL | JC MADE (NED) |
3. | Imran BOUTASMIT | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
3. | Ahmed ABDELAZIEM MOHAMED | JC SON KEI DIKSMUIDE |
5. | Fabio VAN BAELEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Toon HENCKAERTS | SATORI KWAI MORTSEL |
7. | Atse DEVOOGDT | JIGO-TAI ZEMST |
U18M -55kg (6) |
1. | Riemer- Jelte BUWALDA | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Lars DHOOGHE | JC VOSSELAAR! |
3. | Danylo KOTLIARENKO | ANTWERPEN UNITED JUDO |
3. | Toone LEMAITRE | JC BONHEIDEN |
5. | Akbar ISKANDAROV | JC SON KEI DIKSMUIDE |
5. | Kevin OU | JC HIRANO KASTERLEE |
U18M -60kg (11) |
1. | Michel GUIKEMA | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Ali MURADOV | JC SAMURAI EINDHOUT |
3. | Sander DE VRIES | TALENT BASE NL (NED) |
3. | Moeslim VELIBEKOV | JT ALEN |
5. | Adam TANGIEV | JC GEETBETS |
5. | Ilias MASSART | JS REET |
7. | Nathan TAX | JC VOSSELAAR! |
7. | Lars DE VRY | JC DE BRES |
U18M -66kg (16) |
1. | Sofiane EL HAJOUTI | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
2. | Dario DUGARDIJN | JS LUMMEN |
3. | Tymen HUITEMA | TALENT BASE NL (NED) |
3. | Jesney DE GRAAF | KJC KDK SCHOTEN |
5. | Aaron PEETERS | MERKSEM JUDOCLUB |
5. | Sven MOOJEN | TALENT BASE NL (NED) |
7. | Axl SOETENS | JC ONI PUURS |
7. | Wout SMOLDERS | JC SINT-TRUIDEN |
U18M -73kg (12) |
1. | Lukas LEMMENS | JC OUD-TURNHOUT |
2. | Lennart VERJANS | KJC HASSELT |
3. | Pieter VENNEKENS | JC SINT-TRUIDEN |
3. | Simon FORNOVILLE | JC HIRANO BRECHT |
5. | Lars VERJANS | KJC HASSELT |
5. | Xander NOOTENBOOM | JC HIRANO BRECHT |
7. | Rohan VAN DER WOLF | JC MADE (NED) |
7. | Wiertz JORIS | JC MADE (NED) |
U18M -81kg (2) |
1. | Weinans MEES | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Mohamed MAGAMADOV | JC JITA KYOEI DUFFEL |
U18M +90kg (4) |
1. | Redmer DUIKER | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Daviti SHESHABERJDZE | JC BUJIN WILRIJK |
3. | Hayk MINASYAN | MERKSEM JUDOCLUB |
4. | Xandro DIELS | JC SAMURAI EINDHOUT |
U21+V -57kg (6) |
1. | Boelsma MILA | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Gerlinde EILERS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Viorica KIRIAC | JC DIAMANT LUTSELUS |
3. | Delphine PARMENTIER | JS PARK BRASSCHAAT |
5. | Jitske VANBAELENBERGHE | KJC LICHTERVELDE |
5. | Lenora SARO | JC KOERSEL |
U21+V -63kg (6) |
1. | Janna EGGER | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Babet SWAEGERS | JUDOCENTRUM LEUVEN |
3. | Sien TESSENS | JC ARENDONK |
3. | Offenberg LEAH | TALENT BASE NL (NED) |
5. | Keshia SARO | JC KOERSEL |
5. | Els DUHOUX | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U21+V -78kg (1) |
1. | Sare GEENTJENS | JC HIRANO BRECHT |
U21+M -66kg (6) |
1. | Alikhan IRAZBIEV | SATORI KWAI MORTSEL |
2. | Eskill VAN CROONENBORCH | JC HIRANO BRECHT |
3. | Quinten MEULEMAN | JS LUMMEN |
3. | Marouan RAHAOUI | JC BONHEIDEN |
5. | Rens VALY | JS LUMMEN |
5. | Thomas CLAES | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
U21+M -73kg (9) |
1. | Glen STOOPS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Dylan BAMPS | JC TERVUREN |
3. | Ayoub NEDJAR | JC TERVUREN |
3. | Lars CLEMMINCK | JS IPPON BUGGENHOUT |
5. | Gael AFONSO VITA | JC BALEN |
5. | Jonas BEHIELS | JC OUD-TURNHOUT |
7. | Seppe VERHEYEN | JC BOECHOUT |
7. | Jochem HOES | JC VOSSELAAR! |
U21+M -81kg (3) |
1. | Weinans MEES | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Hans GEBRUERS | JC BALEN |
3. | Matthias LONCIN | JS REET |
U21+M -90kg (8) |
1. | Redmer DUIKER | TALENT BASE NL (NED) |
2. | Owen MARCELIS | JUDOCENTRUM LEUVEN |
3. | Warre VAN HASSELT | JC DE BRES |
3. | Sebastiaan GOOSSENS | JC KOERSEL |
5. | Lucas VANHOUTTE | JC HIRANO BRECHT |
5. | Jord BLOCKX | JC AARSCHOT |
7. | Thomas Junior MICHIELS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Ward LOSTRIE | JC HIRANO BRECHT |
U21+M -100kg (3) |
1. | Jan VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
2. | Jonas JANSSENS | JC BOECHOUT |
3. | Jorre HELSEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
U21+M +100kg (3) |
1. | Esenbek SARYBAEV | JC TERVUREN |
2. | Mathias VAN BULCK | JS REET |
3. | Umar ISLAMOV | JUDOCENTRUM LEUVEN |
NeWazaV -1 (4) |
1. | Gerlinde EILERS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Stephanie DRIESEN | JC VOSSELAAR! |
3. | Tianny DELANGLEZ | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Lore IELEGEMS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
NeWazaV -2 (4) |
1. | Sare GEENTJENS | JC HIRANO BRECHT |
2. | Sandra VANBELLEGHEM | JC BALEN |
3. | Els DUHOUX | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
4. | Anke VERELST | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
NeWazaM -1 (13) |
1. | Eskill VAN CROONENBORCH | JC HIRANO BRECHT |
2. | Sven ANNAERT | JS IPPON BUGGENHOUT |
3. | Jonas BEHIELS | JC OUD-TURNHOUT |
3. | Ruben BEETERENS | JUDOCENTRUM LEUVEN |
5. | Robbe VAN NUETEN | JS REET |
5. | Preben VERDOODT | JS IPPON BUGGENHOUT |
7. | Thomas CLAES | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Ilias MASSART | JS REET |
NeWazaM -2 (14) |
1. | Jan VAN TICHELT | JC HIRANO BRECHT |
2. | Lucas VANHOUTTE | JC HIRANO BRECHT |
3. | Glen STOOPS | JC HIRANO BRECHT |
3. | Jorre HELSEN | JC SAMURAI EINDHOUT |
5. | Raf MOEREMANS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
5. | Jochem HOES | JC VOSSELAAR! |
7. | Thomas Junior MICHIELS | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |
7. | Andrew VERMEULEN | JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE |